PS Plus Extra i Premium mogą dostać kolejny hit od PlayStation

PS Plus - logo - gold - PG
Newsy PS4 PS5

Gracze znaleźli poszlakę sugerującą, że do PS Plus może trafić kolejna gra od studia PlayStation. Usługa Sony mogłaby wzbogacić się o hit Insomniac Games.

Użytkownik forum Reddit zauważył, że w sekcji PlayStation Plus na konsoli PS5 można znaleźć obrazek z Ratchet & Clank: Rift Apart. Produkcja wyświetla się w menu tak, jakby była częścią przebudowanej usługi PlayStation, choć na ten moment nie jest dostępna w żadnym wariancie oferty Plusa.

W tej chwili ciężko stwierdzić, czy powyższa grafika może faktycznie oznaczać, że świetne Rift Apart pojawi się w PlayStation Plus Extra. Sony nie wspomniało ani słowem o ewentualnej obecności gry w usłudze.

Niewykluczone, że mowa tu o błędzie lub po prostu kiepsko przemyślanej decyzji. Nikt by się chyba nie zdziwił, gdyby ostatecznie okazało się, że grafika z Rift Apart pełni jedynie funkcję kosmetyczną i nie dodano jej w celu przedstawiania oferty PS Plus.

Z drugiej strony to niemal pewne, że Ratchet & Clank: Rift Apart prędzej czy później trafi do oferty nowego Plusa. Sony potwierdziło, że subskrypcja ma dostawać świeże tytuły co miesiąc. Choć można jedynie spekulować, kiedy w ramach usługi ogramy Rift Apart, zdaje się nie być to odległe w czasie. Przekonamy się dopiero za jakiś czas.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie