PS Plus, doładowanie PSN i gry wideo znacznie taniej z kodem promocyjnym. Łapcie świetną okazję

PS Plus, doładowanie PSN - PG
PC PS4 PS5

Czas przedświątecznych zakupów trwa. Może szukacie prezentu dla kogoś lub dla samych siebie? Jeśli tak, to idealnie się składa. Od dziś w możecie o wiele taniej zgarnąć w sklepie Eneba m.in. PS Plus na rok za mniej niż 160 zł.

Uwaga – promocja trwa jedynie do 11 grudnia 2021 roku, do godziny 22:00. Kod przeznaczony jest wyłącznie dla Czytelników PlanetaGracza.pl i zadziała jedynie po przejściu do sklepu Eneba przy pomocy poniższych linków. Jeśli z jakiegoś powodu strona nie będzie chciała zaakceptować zniżki, spróbujcie usunąć pliki cookies i powtórzyć proces w trybie incognito.

Kod rabatowy do sklepu Eneba: DEC11

Poniżej znajdziecie wybrane przez nas produkty, którymi warto zainteresować się, rozważając skorzystanie z tej świetnej okazji. PS Plus na 12 miesięcy, o wiele tańsze doładowanie PSN, a także masa hitów. Przykładową instrukcję skorzystania z kodu promocyjnego znajdziecie tutaj.

Ważne – poniżej wypisane ceny obowiązują w momencie publikacji tego tekstu i mogą się w niewielkim stopniu różnić podczas dokonywania zakupów. Wynika to z wahań kursu Euro oraz z dostępności kluczy.Pozostając w temacie świąteczno-zakupowego szaleństwa, gorąco zachęcamy zajrzeć także do naszego Działu Promocji. Codziennie możecie natrafić tam na najlepsze promocje, które z pewnością zainteresują graczy i nie tylko.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie