PS Plus w lutym. Chcesz dodatkowe 2 gry na PS5 do sprawdzenia?

PS Plus na luty 2024 z grą wspieraną na lata | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Podsyłamy Wam kolejne atrakcje, które możemy odebrać z PS Plus w lutym. W PlayStation Store wylądowały dwie nowe wersje próbne oraz pojawił się ekskluzywny pakiet do gry akcji typu hack-and-slash.

Oferta PS Plus luty 2024 to nie tylko nowe gry, lecz również inne atrakcje, które niemal codziennie dla Was wyszukujemy. I przychodzimy właśnie z kolejnymi, które w części są kierowane do posiadaczy pakietu Premium, ale spokojnie – mamy też coś dla osób, które subskrybują choćby wersję Essential usługi. Ci pierwsi otrzymali do przetestowania dwa nowe triale, które można pobrać na PlayStation 5. Dla wszystkich jest natomiast pakiet do gry opartej na anime Tite Kubo Bleach. Osoby, którym kończy się abonament i myślą o przedłużeniu, proponujemy zajrzeć do Instant Gaming, gdzie kupimy doładowania PSN dużo taniej:

PS Plus i kolejne wieści na luty dla abonentów

Zacznijmy od wspomnianych wersji próbnych. Obie przetestujemy jedynie na konsoli PlayStation 5 i każdą możemy sprawdzać przez 2 godziny. Jako pierwszą, polecamy Football Manager 2024, czyli symulator zarządzania poświęcony piłce nożnej. Wcielamy się tutaj w rolę menedżera i dążymy do zbudowania elitarnej drużyny. Przed nami najważniejsze futbolowe trofea, takie jak puchar Ligi Mistrzów UEFA. Średnia z ocen dla tego tytułu w PS Store to 3.95/5, zatem nie jest źle. Jeśli marzyliście o kupnie tego tytułu, warto pobrać go i sprawdzić osobiście przez te dwie godzinki.

Drugi trial to z kolei Dusk Diver 2, który jest rewelacyjnie oceniany przez graczy. W sklepie PlayStation widzimy przy nim noty na poziomie 4.64/5. Posiadaczom konsol PlayStation spodobała się ta gra akcji z elementami RPG, w której bronimy miasta przed inwazją demonów. Nie ma więc co gadać i po prostu pobierać, a może i Tobie gra przypadnie do gustu.

A jeśli posiadasz przynajmniej abonament PS Plus Essential, w PS Store czeka na Ciebie kolejna ekskluzywna paczka. Tym razem możemy sięgnąć po bonus do darmowej gry Bleach: Brave Souls Anime Game, który pobierzemy pod tym adresem. Zestaw nazwany 5 Summons Ticket Pack zawiera:

  • ★ 5 kuponów przywołań (Perk PlayStation Plus) 1
  • ★ 5 Biletów na Akcesoria (Perk PlayStation Plus) 1
  • 50 kuponów dusz
Pakiet "Bleach: Brave Souls - ★5 Summons Ticket Pack" może pobrać z PS Store każdy posiadacz abonamentu PlaySTation Plus. Zawiera kilka bonusów do gry.
Pakiet „Bleach: Brave Souls – ★5 Summons Ticket Pack” może pobrać z PS Store każdy posiadacz abonamentu PlayStation Plus. Zawiera kilka bonusów do gry.
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie