Darmowy prezent dla posiadaczy PS Plus z okazji rocznicy usługi

PS Plus ze świetnym prezentem za darmo dla subskrybentów
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W czerwcu tego roku mija już rok, odkąd Sony wypuściło „nową” wersję PS Plus. Subskrypcja cieszy się sporym zainteresowaniem, a teraz jej posiadacze mogą odebrać darmowe prezenty.

Sony obchodzi rocznicę nowego-starego abonamentu, a gracze mogą jedynie się cieszyć. W końcu podobno zmierza do nas zupełnie nowy zestaw z konsolą, w skład którego wchodzi aż dwuletnia subskrypcja. Od wczoraj możemy też cieszyć się nowym zestawem gier w usłudze. Jakby tego było mało, teraz warto pobrać jeszcze darmowe prezenty dla zainteresowanych. Nie jest to może nic wybitnego, ale zawsze miło, gdy firmy decydują się na taki sposób celebracji ważnych wydarzeń.

Kupuj taniej wszystko w PS Store, dzięki promocji na doładowanie portfela

Tym prezentem jest zestaw nowych awatarów, dzięki którym odświeżymy nasze konta PlayStation. Przedstawiają one bohaterów ze znanych gier PlayStation – Ratcheta i Clanka, Uncharted 4, Kena: Bridge of Spirits, Tchia oraz Horizon Forbidden West. Mamy więc łącznie pięć awatarów, ale to nie wszystko.

Uczcij jedne z najlepszych gier dostępnych w PlayStation Plus w ciągu ostatniego roku zestawem pięciu awatarów do wykorzystania na koncie PlayStation Network. Kod kuponu możesz zrealizować, logując się na stronie PlayStation.com i wybierając opcję „Wykorzystaj kody”, w aplikacji PS App lub w obszarze PlayStation Store na konsoli. Dowiedz się więcej tutaj.

czytamy na stronie PlayStation

Gracze mogą również pobierać tapety PS Plus na urządzenia mobilne i PeCety. Dzieje się na nich dużo, więc ja raczej podziękuje (bo jeszcze dostanę oczopląsu), ale i tak są bardzo ładnie wykonane. Znajdziecie je poniżej, a w wyższej rozdzielczości także w tym miejscu.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie