Nowy bundle z PS5 w drodze? Wyciekł świetny zestaw z PS Plusem

PS5 bundle z PS Plus wyciekło. Oferta zapowiada się cudownie
Newsy PS5

Wedle nieoficjalnych informacji Sony zamierza wydać nowy zestaw PS5, w którym nie znajdziemy gier, ale możemy liczyć na dwa lata subskrypcji PS Plus.

Bundle z PlayStation zazwyczaj wydają się najciekawszymi ofertami dla graczy chcących kupić ten sprzęt. W końcu dostajemy wtedy na start nie tylko samą konsolę, ale i gry. Zazwyczaj taki zestaw jest nieco tańszy od kupowania wszystkiego osobno. Jednak gracze, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z PS5, powinni szczególnie zainteresować się subskrypcją PS Plus. To właśnie tam znajdziemy sporą bibliotekę gier, w tym rozdawane co miesiąc pozycje i klasyczne tytuły z poprzednich generacji.

Kup taniej PS Plus dzięki promocji na doładowania portfela w PS Store

Nic dziwnego, że Sony może planować wydanie zestawu, w skład którego oprócz konsoli wchodzić będzie także i PS Plus. Takie informacje pojawiły się na Twitterze Zuby_Tech – osoby dość dobrze obeznanej z planami wielkich korporacji. Jego zdaniem w bundle’u znajdziemy PS5 oraz PS Plus Premium na 24 miesiące.

To potencjalnie mogłaby być jedna z najlepszych ofert dla wszystkich graczy chcących jak najlepiej rozpocząć swoją przygodę z konsolą. Mogą oni liczyć na darmowe gry, ale to ledwie wierzchołek góry lodowej. Plus ma niebawem doczekać się opcji strumieniowania gier PS5! Oczywiście tytuły ekskluzywne nie będą pojawiać się w ofercie od razu, ale to niewielki problem przy reszcie korzyści.

Niestety na ten moment nie znamy możliwej ceny takiego bundle’a. Najpewniej trzeba zaczekać na resztę informacji i ich oficjalne potwierdzenie od PlayStation.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie