Alan Wake 2 w PS Plus od dzisiaj do sprawdzenia

PS-Plus-Alan-Wake-2
Newsy PlayStation Plus PS5

Nie mieliście jeszcze okazji wypróbować Alan Wake 2? Zatem pobierajcie pełną wersję gry w abonamencie PS Plus Premium i bawcie się przez ograniczony czas.

To kolejna gra AAA na PlayStation 5, która otrzymała swoją wersję próbną. Żeby skorzystać z okazji, musimy posiadać abonament w wersji Premium. A tak się składa, że Sony aktualnie zachęca do kupna subskrypcji, ogłaszając wielkie promocje na PS Plus Extra i Premium. Możemy zyskać naprawdę sporo kasy, jeśli chcemy np. przedłużyć abonament. Oczywiście pojawienie się triala gry Alan Wake 2 nie jest specjalnym powodem, by wykupić najdroższą wersję usługi, lecz cóż… skoro ktoś subskrybuje, niech szykuje się na pobieranie pliku. Pamiętajcie też, że dzisiaj ogłoszenie pierwszych gier, które dostaniemy w usłudze Sony w nadchodzącym miesiącu. Tutaj znajdziecie dosłownie wszystko o ofercie PS Plus luty 2024.

Alan Wake 2 – sprawdzaj w ramach PS Plus Premium

Alan Wake 2 to jedna z najciekawszych gier na PS5 ostatnich miesięcy. W PlayStation Store oceniło ten tytuł ponad 15 tys. osób, a średnia ocen wynosi 4.8/5. To niesamowicie dużo, więc jeśli nie macie gry na swojej konsoli, pobierajcie plik z poniższego linku. Choć pobierzemy pełną wersję tytułu, trial umożliwi zabawę przy nim jedynie przez 3 godziny, choć to i tak sporo, biorąc pod uwagę inne triale, przy których możemy spędzić jedynie 1 lub 2 godzinki.

Druga część gry Alan Wake to survival horror, będący bezpośrednią kontynuacją jedynki z 2010 roku. Przenosimy się do miasteczka Bright Falls, gdzie wraz z agentką FBI Sagą Anderson badamy sprawę serii zbrodni na tle rytualnym. W porównaniu do wcześniejszej gry, mamy tutaj większy nacisk na fabułę niż na akcję, choć jak widać po ocenach, wcale nie wyszło to dwójeczce na gorsze.

Kto chciałby pograć również w inne triale dostępne w ofercie PS Plus Premium, wszystkie jakie opisaliśmy znajdzie w tym miejscu.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie