Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Przez weekend macie okazję przetestować multiplayer do Call of Duty: Ghosts. Za darmo!

Bezpłatna zabawa trwać będzie do niedzieli, a konkretnie do godziny 22:00. 

By móc rozpocząć zabawę jak najszybciej, będziecie potrzebowali wydajnego łącza. Pliki jakie należy pobrać ze Steam’a, ważą około 28 GB. Jeśli tytuł przypadnie Wam do gustu, w trakcie trwania akcji będziecie mogli go nabyć w rzekomo niskiej cenie. Trudno się jednak zgodzić by kwota 29,99 euro, na rodzimym rynku gier wydawała się być atrakcyjna.

Jeśli jesteście już posiadaczami produkcji z serii COD, to ucieszy Was zapewne informacja, że w trakcie weekendu dwukrotnie zwiększy się ilość otrzymywanych punktów doświadczenia. Bonus dotyczy oczywiście również graczy, którzy chcą wypróbować darmowę wersję udostępnioną na weekend.

Wszystkich nie do końca przekonanych co do jakości najnowszej odsłony, zachęcamy do wypróbowania kontrowersyjnego tytułu. Mimo niezbyt pozytywnego odbioru produktu ze studia Infinity Ward wśród społeczności graczy, warto na własnej skórze przekonać się czy ostra krytyka rzeczywiście jest uzasadniona. Być może mimo przeciętnie prezentującej się oprawy wizualnej (zwłaszcza w konfrontacji z Battlefieldem 4) i braku powiewu świeżości w trybie wieloosobowym, odkryjecie w tytule spore pokłady grywalności.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się