Przerwa techniczna w The Division. Nowe zmiany dla wszystkich, patch 1.3 na PS4

Przerwa techniczna w The Division. Nowe zmiany dla wszystkich, patch 1.3 na PS4
Newsy PC PS4 XOne

Zobaczcie, co Ubisoft wprowadził do gry podczas dzisiejszego wyłączenia serwerów.

Posiadacze konsoli PlayStation 4 na pewno ucieszą się z tego, że w końcu dostali patch 1.3 do The Division. Łatka zadebiutowała na PC oraz Xbox One dokładnie tydzień temu i zawiera sporo poprawek oraz świeżej zawartości. Mamy nowe rodzaje broni, kolejny ekwipunek oraz wyższe poziomy trudności dla niektórych etapów. To oczywiście nie wszystko – pełną listę zmian i nowości znajdziecie w tym miejscu.

Dzisiejsza przerwa techniczna to jednak nie tylko patch wędrujący na konsolę od Sony. Oto pełna lista zmian, przedstawiona na forum Ubisoftu:

  • Zawartość Aktualizacji 1.3 jest dostępna na PS4.
  • Naprawiono błąd, przez który Wartościowe Cele miały maksymalnie 30 poziom doświadczenia. Naprawiono także błąd, przez który takie cele nie pozostawiały danych wywiadowczych po ich pokonaniu.
  • Naprawiliśmy błąd przez który gracze, którzy pokonali ostatniego przeciwnika w najeździe Smocze Gniazdo i zginęli przed opuszczeniem terenu najazdu mogli powrócić, wykonać najazd i zgarnąć łup ponownie.
  • Naprawiono błędy, które powodowały niestabilność serwerów i utratę łączności.

Ubisoft zaznacza, że opublikowanie patcha 1.3 na PlayStation 4 nie oznacza jednak, że dodatek Podziemie jest dostępny na tej platformie. Jak już wcześniej zapowiedziano, pojawi się on na PS4 dopiero 2 sierpnia.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie