Polska mapa w Battlefield 1 na ogromnym gameplay’u!

Polska mapa w Battlefield 1 na ogromnym gameplay’u!
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

W ramach nadciągającego do Battlefield 1 dodatku W imię cara otrzymamy mapę Przełęcz Łupkowska, która stanowi obecnie przejście graniczne między Polską oraz Słowacją. Przełęcz oddziela Karpaty Wschodnie od Zachodnich, a pod jej powierzchnią znajduje się tunel o długości 416 metrów, przez który możemy przejechać się pociągiem na Słowację. W czasach pierwszej wojny światowej o strategiczny tunel toczyły się zacięte walki, co właśnie zostanie odwzorowane w Battlefield 1.

Mapa Przełęcz Łupkowska została udostępniona już na serwerach testowych, dzięki czemu możemy spojrzeć na ogromny gameplay, który wrzucił na swój kanał YouTube użytkownik Westie. To w pierwszym filmiku – drugi prezentuje natomiast cztery rodzaje nowej broni białej, która w późniejszym czasie zostanie udostępniona wszystkim graczom.

EA zaprasza na specjalne wyzwania. Do zgarnięcia unikalne bonusy

Electronic Arts przypomina, że Letnie Misje Battlefield 1 stanowią serię wyzwań, które będą wymagać od graczy skupienia na określonym zadaniu i gry zespołowej.

Za ukończenie każdej misji dostaniemy unikalny nieśmiertelnik i premię do PD oddziału. Nagrodą za ukończenie wszystkich trzech misji będzie natomiast unikalna broń biała: nóż arditi LVC. Elektronicy wspominają o jeszcze jednej nagrodzie, której na razie nie chcą ujawniać.

Pierwszą z letnich misji jest „Wezwanie do działania”. Tutaj naszym celem jest zagranie, ukończenie i wygrana w trzech pełnych meczach operacji. Misja pozostanie aktywna do 23 lipca.

Jeżeli ukończycie misję o czasie, zostaniecie nagrodzeni nieśmiertelnikiem „Wezwanie do działania” (przyznawanym 31 lipca) oraz premią do PD dla oddziału gracza (aby odebrać tę nagrodę zalogujcie się pomiędzy 23 a 30 lipca).

Battlefield 1

Źródło: battlefield.com, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie