Promocje dnia – laptopy gamingowe od 3799 zł, przeceniona trylogia Darksiders oraz słuchawki Creative H3 taniej

Promocje dnia 9 listopada
PC

W dzisiejszym zestawieniu promocji nie zabrakło czegoś dla audiofili, a także tych, którzy spóźnili się z ograniem świetnej trylogii Darksiders. Do tego mamy również przecenione gamingowe laptopy!

Dla każdego coś fajnego – mawiają. A tutaj znajdziecie dowód na to twierdzenie.

Laptopy gamingowe od 3799 zł

W OleOle! trwa dzień laptopa. W ramach promocji znajdziecie niezły sprzęt gamingowy w bardzo różnych cenach – począwszy od modeli za 3799 zł aż do tych bardziej „wypasionych” w cenie 4599 zł. Jest w czym wybierać.

Trylogia Darksiders za 89,99 zł

Darksiders Blades & Whip Franchise Pack to zestaw trzech świetnych gier z cyklu Darksiders. Mamy tutaj więc kompletną „jedynkę”, „dwójkę” oraz „trójkę” wraz ze wszystkimi DLC i dodatkową ścieżką dźwiękową z Darksiders 2. GOG informuje, że wcześniej pakiet kosztował… 359,99 zł.

Świetne słuchawki dla gracza

Jeżeli szukacie niezłego sprzętu słuchawkowego do zmagań w różnych grach – nie musicie szukać dalej. Creative Sound BlasterX H3 aktualnie kosztują 99,99 zł i oferują dobrą, jak na tę cenę, jakość.

To nie wszystko. Poniżej mamy dla Was pełne zestawienie dzisiejszych promocji, a w tym m.in. tańsze gry wideo, szereg świetnych monitorów oraz darmowe Assassin’s Creed Chronicles!

Polecamy też nasz dział „Promocje„, który zbiera dla Was wszystkie te oferty!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie