Promocje dnia 9 listopada
0 komentarzy

Promocje dnia – laptopy gamingowe od 3799 zł, przeceniona trylogia Darksiders oraz słuchawki Creative H3 taniej

W dzisiejszym zestawieniu promocji nie zabrakło czegoś dla audiofili, a także tych, którzy spóźnili się z ograniem świetnej trylogii Darksiders. Do tego mamy również przecenione gamingowe laptopy!

Dla każdego coś fajnego – mawiają. A tutaj znajdziecie dowód na to twierdzenie.

Laptopy gamingowe od 3799 zł

W OleOle! trwa dzień laptopa. W ramach promocji znajdziecie niezły sprzęt gamingowy w bardzo różnych cenach – począwszy od modeli za 3799 zł aż do tych bardziej „wypasionych” w cenie 4599 zł. Jest w czym wybierać.

Trylogia Darksiders za 89,99 zł

Darksiders Blades & Whip Franchise Pack to zestaw trzech świetnych gier z cyklu Darksiders. Mamy tutaj więc kompletną „jedynkę”, „dwójkę” oraz „trójkę” wraz ze wszystkimi DLC i dodatkową ścieżką dźwiękową z Darksiders 2. GOG informuje, że wcześniej pakiet kosztował… 359,99 zł.

Świetne słuchawki dla gracza

Jeżeli szukacie niezłego sprzętu słuchawkowego do zmagań w różnych grach – nie musicie szukać dalej. Creative Sound BlasterX H3 aktualnie kosztują 99,99 zł i oferują dobrą, jak na tę cenę, jakość.

To nie wszystko. Poniżej mamy dla Was pełne zestawienie dzisiejszych promocji, a w tym m.in. tańsze gry wideo, szereg świetnych monitorów oraz darmowe Assassin’s Creed Chronicles!

Polecamy też nasz dział „Promocje„, który zbiera dla Was wszystkie te oferty!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%