Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Promocja na PlayStation Plus. Świetna cena za 3 miesiące

Szukacie promocji na PlayStation Plus? Dobrze trafiliście.

Sony właśnie przygotowało promocję na abonament PlayStation Plus. Od dziś do 11 kwietnia abonament kosztuje 75 zł. Jest to oferta dla nowych abonentów, więc jeśli macie wykupioną subskrypcję, to niestety nie skorzystacie z opcji niższej ceny.

Jeśli więc nie macie abonamentu, warto skorzystać z okazji, bowiem cały czas można pobierać ofertę PS Plus na marzec, w której znajduje się znakomite Bloodborne.

Natomiast w kwietniu do pobrania będzie między innymi Mad Max. Pełną ofertę PS Plus na kwiecień możecie znaleźć w poprzedniej naszej wiadomości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%