Promocja na konsolę Xbox One S z grą i abonamentem Xbox Live Gold

Niektóre zestawy konsoli kupimy teraz taniej.

Microsoft, właściciel marki Xbox, informuje o obniżce orientacyjnych cen detalicznych dla wybranych zestawów Xbox One S w Polsce.

Zestawy z konsolami w wersji 500GB są dostępne od 1299 zł i zawierają wybrane gry oraz 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold. Ceny obowiązują w wyznaczonym okresie promocji w sklepach MediaExpert, MediaMarkt, NeoNet, RTV Euro AGD, Saturn i innych wybranych sieciach handlowych.

Wśród zestawów dostępnych w nowych cenach znalazły się:

  • Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 500GB i grą EA SPORTS™ FIFA 17 oraz 6-miesięcznym abonamentem Xbox Live Gold
  • Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 500GB i grą Forza Horizon 3 oraz 6-miesięcznym abonamentem Xbox Live Gold
  • Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 500GB i grą Battlefield 1 oraz 6-miesięcznym abonamentem Xbox Live Gold
  • Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 500GB i grą Minecraft oraz 6-miesięcznym abonamentem Xbox Live Gold
  • Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 500GB i grami EA SPORTS™ FIFA 17 i Forza Horizon 3 oraz 6-miesięcznym abonamentem Xbox Live Gold
  • Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 500GB i grami Forza Horizon 3, Quantum Break i Rise of the Tomb Raider oraz 6-miesięcznym abonamentem Xbox Live Gold
  • Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 500GB, sensorem Kinect, adapterem do sensora Kinect i grami Minecraft i Just Dance 2017 oraz 6-miesięcznym abonamentem Xbox Live Gold (zestaw dostępny wyłącznie w sklepach MediaExpert i NeoNet)

Smuklejsza. Mniejsza. Szybsza. Xbox One S. Gry i rozrywka w 4K

Xbox One S

4K Ultra HD Blu-ray™ i streamowanie w jakości 4K
Rozdzielczość 4K Ultra HD czterokrotnie przewyższa standardowe HD, dzięki czemu obraz jest niezwykle wyraźny i realistyczny. Odtwarzaj treści w 4K w Netflix, oglądaj filmy w jakości Ultra HD Blu-ray i graj w jakości obrazu 4K1.

High Dynamic Range (HDR)
Technologia High Dynamic Range zapewnia bogatsze i bardziej wyraziste kolory w grach. Uzyskiwany dzięki niej wyższy wskaźnik kontrastu między jasnymi i ciemnymi barwami sprawia, że obrazy zyskują wizualną głębię2.

Graj w gry Xbox 360 na konsoli Xbox One
Wsteczna zgodność dla gier z Xbox 3603 — najbardziej pożądana funkcja dla graczy — jest dostępna na Xbox One. Od teraz możesz bez żadnych dodatkowych kosztów grać w gry z konsoli Xbox 360 na konsoli Xbox One i Xbox One S. A ponieważ nowe tytuły są regularnie dodawane do katalogu wstecznej kompatybilności, Xbox One jest najlepszą platformą do gier na konsolę Xbox 360.

Kupuj gry raz i graj, gdziekolwiek chcesz
W gry cyfrowe Xbox Play Anywhere możesz grać na konsoli Xbox One i na komputerze z systemem Windows 10, bez dodatkowych opłat. Wznawiaj rozgrywkę w miejscu, w którym została przerwana, na innej konsoli Xbox One lub komputerze z systemem Windows 10. W ten sposób nie stracisz zapisanych stanów gry i osiągnięć.

Smuklejsza i bardziej wydajna
Nie daj się zwieść rozmiarem. Xbox One S to najbardziej zaawansowana konsola z rodziny Xbox — została wyposażona w wewnętrzny zasilacz i wbudowany dysk twardy o pojemności 500GB/1TB/2TB (w zależności od modelu). Dodatkowo, użytkownicy sensora Kinect dla konsoli Xbox One mogą podłączyć swoje akcesoria do konsoli Xbox One S za pomocą przejściówki (dostępna osobno).

Najlepszy kontroler na rynku jest teraz jeszcze lepszy
Nowy bezprzewodowy kontroler z teksturowanym uchwytem zapewnia niezrównany komfort gry. Zyskał również smuklejszy design i łączność Bluetooth® do grania na urządzeniach z systemem Windows 10. Kontroler wyposażono też w programowalne przyciski i lepszy zasięg bezprzewodowy oraz możliwość podłączenia dowolnego zestawu słuchawkowego z wtyczką stereo 3,5 mm.

Niezawodny tryb gry wieloosobowej
Xbox Live to największa społeczność graczy na świecie, skupiająca blisko 50 milionów użytkowników. Członkostwo Xbox Live Gold oferuje możliwość gry sieciowej ze znajomymi z całego świata, korzystanie ze zniżek na zakupy gier i dodatków w wersji cyfrowej oraz wcześniejszy dostęp do materiałów z gier, jak również dostęp do bezpłatnych gier oferowanych co miesiąc posiadaczom konsol Xbox w programie Games with Gold.

(1) Rozdzielczość 4K Ultra HD dostępna w filmach na płytach Ultra HD Blu-ray™ oraz w wybranych materiałach w aplikacji Netflix™. Oferta niektórych aplikacji jest kierowana wyłącznie do posiadaczy subskrypcji u dostawcy aplikacji i/lub wiąże się z innymi wymaganiami. Gry oraz pozostała zawartość wyświetlane w rozdzielczości 4K dzięki efektowi skalowania.
(2) Funkcja HDR jest dostępna w wybranych grach i telewizorach. 
(3) Funkcja zgodności z konsolą Xbox One jest dostępna dla wybranych gier Xbox 360. Więcej informacji na stronie www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/backward-compatibility.

Źródło: Microsoft/Media Expert

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.