Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Project CARS 3 na nowych screenach [GALERIA]

Niedawno ujawniono dokładną datę premiery Project CARS 3. Teraz twórcy dzielą się z fanami kilkoma nowymi obrazkami z produkcji.

Project CARS 3 zadebiutuje dokładnie 28 sierpnia 2020 roku. Tytuł od Slightly Mad Studios trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Na najświeższych obrazkach z gry możemy zobaczyć sportowy wóz Koenigsegg Jesko (ten, który jest – przynajmniej w teorii – w stanie uzyskać prędkość 500km/h) i parę aut Formuły 3.

Nowa część Project CARS zaoferuje ponad 200 pojazdów i 140 torów wyścigowych. W porównaniu z poprzednimi odsłonami, rozbudowano tryby gry i poprawiono inteligencję zawodników.

Produkcja da możliwość kustomizacji pojazdów – zmodyfikujemy wygląd, opony, felgi, czy zawieszenie, a wraz z postępami w grze odblokujemy dostęp do coraz lepszych części. Otrzymamy też opcję personalizacji zawodników. Tytuł zaoferuje kilka zróżnicowanych poziomów trudności.

Możemy też liczyć na zwiększony realizm i wysokiej jakości oprawę graficzną. Doświadczymy czterech pór roku, cyklu dzień-noc i różnych warunków pogodowych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się