Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Project CARS 3 dostanie potężny tryb kariery

Twórcy Project CARS 3 pokazali najnowszy zwiastun gry, który skupia uwagę na trybie kariery.

Slightly Mad Studios podało kilka interesujących informacji na temat trybu kariery w Project CARS 3. Na graczy mają czekać 192 wyzwania, których ukończenie może zająć nawet 40 godzin. To sporo jak na grę wyścigową. Powstał też nowy zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

Po raz kolejny gracze będą mogli kupować pojazdy, modyfikować je i odkrywać kolejne trasy. Dodatkowo jak zapowiadają twórcy, w grze będzie możliwość personalizowania swojej postaci, czyli przynajmniej wpływania na wygląd kierowcy.

Potwierdzona została także Edycja Deluxe gry. Jeśli zdecydujecie się na jej zakup, to dostaniecie dostęp do gry na 3 dni przed premierą, czyli już 25 sierpnia. W ramach Edycji Deluxe gracz otrzyma też Przepustkę Sezonową z 4 dodatkami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się