Producent The Order 1886: “Oceny Destiny poniżej 8 to absurd!”

Andrea Pessino, czyli twórca studia Ready At Dawn bierze w obronę swoich kolegów po fachu. Uważa, że wiele recenzji Destiny jest krzywdzących dla Bungie. Jakie ma argumenty?

Destiny zbiera mieszane oceny od recenzentów z całego świata. Pisaliśmy o tym przy okazji tego tekstu. Obecnie w serwisie Metacritic można znaleźć średnią na poziomie 76 procent. Niektórzy dziennikarze nie szczędzą Destiny ostrych słów krytyki, zarzucając nudę i monotonię w rozgrywce. Tym samym, wielu z nich grę oceniło na nawet 5/10. Zdaniem Pessino, czyli założyciela studia odpowiedzialnego za nadchodzące The Order 1886 na PlayStation 4, takie recenzje są mocno niesprawiedliwe.

Nie mogę zrozumieć, jak ktoś może dać tej grze mniej niż 6/10. Sądzę, że każda ocena poniżej 8 jest absurdalna – komentuje zaistniałą sytuację na Twitterze Pessino. Oczywiście od razu pod jego wpisem pojawiły się inne komentarze. Gracze argumentują, że Bungie poszło mocno na skróty i że oczekiwali od takiego producenta czegoś więcej. Co na to Pessino? – Nie sugeruję, że gra nie ma błędów, ale 6? Destiny zasługuje na więcej ze względu na skalę i wartość artystyczną – argumentuje swoją opinię szef Ready At Dawn.


A Wy uważacie, że niektórzy dziennikarze uwzięli się na produkcję Bungie? Jakie macie zdanie o grze? Zasługuje na więcej, czy mniej niż 8/10?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

3 Shares
Share3
+1
Tweet