Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

[TGS 2014] Pro Evolution Soccer 2015 ma kolejny zwiastun

Akcje, które widać na tym filmiku są naprawdę widowiskowe.

Premiera PES 2015 będzie miała miejsce w listopadzie tego roku. Już teraz jednak możemy dowiedzieć się sporo na temat gry z udostępnionych filmików. Kolejnym z nich jest ten, który Konami zaprezentowało z okazji trwających targów gier Tokyo Games Show 2014.

Twórcy chwalą się, że tym razem opracowali nowy system oddawania strzałów jak ulepszony mechanizm podań prostopadłych. Zwłaszcza z tych ostatnich widać, że mocno korzystają zawodnicy na najnowszym filmiku. Udaje się dzięki nim stworzyć całkiem interesujące i przede wszystkim widowiskowe akcje.

Czekacie na Pro Evolution Soccer 2015? Czy jednak w tym roku wybierzecie FIFĘ 15?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się