PlayStation 5

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Preordery na PlayStation 5 mają ruszyć w tym miesiącu

Gracze będą mogli już niebawem zamawiać PS5 przedpremierowo. Oficjalna cena podana będzie wkrótce.

Dziennikarze serwisu GameRant podają, że Sony już w tym miesiącu poda nie tylko cenę PlayStation 5, ale także umożliwi składanie preorderów na nową konsolę. Jest spore prawdopodobieństwo, że ogłoszenie to będzie miało miejsce w trakcie State of Play 6 sierpnia, czyli już za dwa dni. Nie jest to jednak pewna informacja.

GameRant podaje ponadto, że Sony pokaże w trakcie wydarzenia dużą grę multiplayer, której premiera będzie miała mieć miejsce pod koniec tego roku. Kilka mniejszych produkcji, także ma zostać ujawnionych.

Nie da się ukryć, że Sony powinno czym prędzej podać dokładną datę premiery PlayStation 5, a także jej cenę. W końcu wcześniej producent zapowiadał, że sprzęt będzie można kupić w okolicach świąt 2020. Pozostało więc bardzo niewiele czasu.

W przypadku poprzednich generacji, Sony podawało cenę, dając równocześnie możliwość zamówienia przedpremierowo konsoli, około 5 miesięcy przed pojawieniem się urządzenia w sklepach. Teraz sytuację zapewne nieco komplikuje pandemia koronawirusa, ale z drugiej strony, Sony zapewnia, że premiera PlayStation 5 nie będzie opóźniona z tego powodu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się