Premiery gier we wrześniu – nasze TOP 5. Piłka nożna, nowe IP, coś dla fanów wyścigów i prawdziwych Kozaków

Premiery gier we wrześniu – nasze TOP 5. Piłka nożna, nowe IP, coś dla fanów wyścigów i prawdziwych Kozaków
Polecamy Premiery gier Premiery miesiąca

Spragnieni kolejnych nowości na dyskach twardych? Najbliższe tygodnie zapowiadają się naprawdę gorąco pod względem premier, zwłaszcza jeśli lubicie szybką akcję, sportowe emocje oraz klimaty science fiction. Wrzesień zadowoli jednak również i tych graczy, którzy stawiają na taktykę oraz bardziej strategiczną zabawę.

Zapraszamy do naszego zestawienia Premiery gier we wrześniu, w którym wybraliśmy dla Was pięć naszym zdaniem najciekawszych propozycji. Przeglądajcie i piszcie, w co zamierzacie zagrać i jak wygląda Wasze osobiste TOP 5 na nadchodzące kilkanaście dni.

Początek naszej listy otwiera tytuł, który na pewno przyciągnie do ekranów niezliczone rzesze graczy. A jest nim…

Forza Horizon 3

  • Platformy: PC, Xbox One
  • Data premiery w Polsce: 27 września
  • Producent: Playground Games
  • Wydawca: Microsoft Studios
  • Wydawca: Microsoft

Wyścigi z serii Forza to klasa sama w sobie. Najnowsza odsłona – Forza Horizon 3 – pojawi się nie tylko na konsoli Xbox One, lecz zawita również na komputerach PC z systemem Windows 10. Jeśli posiadasz blaszka i chcesz sprawdzić, na jakiej specyfikacji nowe wyścigi rozwiną skrzydła, tutaj znajdziesz rekomendowane wymagania sprzętowe.

Forza Horizon 3 zaoferuje nam łącznie ponad 350 samochodów, z czego 150 pojazdów już poznaliśmy. Listę znajdziecie w jednym z naszych poprzednich newsów. Akcja gry przeniesie nas na teren Australii, gdzie dostaniemy dwa razy większa mapę niż w poprzedniej odsłonie gry.

Nadchodząca część będzie również najbardziej społecznościowa z całej trójki. Gracze będą mogli tworzyć i udostępniać w sieci własne eventy, zapraszać do zabawy inne osoby w dowolnej chwili czy przejść kampanię w trybie kooperacji. Możliwa będzie również rozgrywka międzyplatformowa, czyli gracze pecetowi zmierzą się z kierowcami konsolowymi.

Na drugiej stronie kolejna odsłona uznanej gry sportowej.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie