Forza Horizon 3 – wymagania rekomendowane na PC

Forza Horizon 3 – wymagania rekomendowane na PC
Newsy PC

Już wiemy, jaki sprzęt odpali Forza Horizon 3 na komputerach.

Microsoft podał oficjalne wymagania sprzętowe Forza Horizon 3 na PC. Minimalnych jeszcze nie znamy, te producent powinien jednak podać niebawem.

Zatem jaki komputer poradzi sobie z Forza Horizon 3 w rozdzielczości 1080p? Potrzebny będzie mocny procesor i7 oraz karta graficzna przynajmniej na poziomie GeForce 970. RAM-u również trzeba mieć pod dostatkiem, bowiem aż 12 GB. Na dysku będziecie musieli z kolei zwolnić 55 GB miejsca.

Rekomendowane wymagania sprzętowe Forza Horizon 3 na PC:

  • System operacyjny: Windows 10 z aktualizacją Anniversary (wersja 64-bit)
  • Procesor: Intel Core i7-3820 @ 3,6 GHz
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 970 lub Nvidia GeForce GTX 1060 albo AMD Radeon R9 290X lub AMD Radeon RX 480 (z 4 GB pamięci)
  • RAM: 12 GB
  • Dysk twardy: 55 GB

Demo Forza Horizon 3 niedługo do pobrania?

Forza Horizon 3 pojawi się w sprzedaży za niecały miesiąc. Tytuł wyląduje na konsolach Xbox One oraz komputerach PC z systemem Windows 10 już 27 września. Bardzo możliwe, że jeszcze przed tym zagramy w demo.

Serwis Windows Central opublikował zdjęcie, które wykonał jeden z graczy w Wielkiej Brytanii. Widzimy na nim plakat, w którego dolnym prawym rogu czytamy: Darmowe demo dostępne od 12 września.

Jeśli fotka nie została spreparowana czy podrasowana w jakimś programie graficznym, powinniśmy usłyszeć jakieś oficjalne wieści na temat wersji demonstracyjnej Forza Horizon 3 już wkrótce. Z pewnością każdy będzie chciał wypróbować grę, zanim wyłoży na nią gotówkę.

Demo Forza Horizon 3
Demo Forza Horizon 3

Forza Horizon 3 – pół godziny rozgrywki. Jazda terenowa, nocą oraz w deszczu

Poniżej znajdziecie ponad 30 minut z nową Forzą, zatem zapinamy pasy i jazda! Zobaczymy jazdę jeepem, buggy, by następnie przenieść się na drogi asfaltowe i sprawdzić, jak wszystko prezentuje się podczas deszczu oraz w nocy.

Forza Horizon 3 zaoferuje nam łącznie ponad 350 samochodów, z czego 150 pojazdów już poznaliśmy. Listę znajdziecie w jednym z naszych poprzednich newsów. Akcja gry przeniesie nas na teren Australii, gdzie dostaniemy dwa razy większa mapę niż w poprzedniej odsłonie gry.

Nadchodząca część będzie również najbardziej społecznościowa z całej trójki. Gracze będą mogli tworzyć i udostępniać w sieci własne eventy, zapraszać do zabawy inne osoby w dowolnej chwili czy przejść kampanię w trybie kooperacji. Możliwa będzie również rozgrywka międzyplatformowa, czyli gracze pecetowi zmierzą się z kierowcami konsolowymi.

Forza Horizon 3 – tak wygląda gameplay na Xbox One S

SerwisDualShockers miał przyjemność pograć w wersję demo na targach w Kolonii. Gra została odpalona na nowej wersji konsoli Microsoftu, czyli modelu Xbox One S. Jak nadchodzące wyścigi prezentują się w akcji? Oglądajcie poniższy filmik!

Forza Horizon 3 w 4K na PC – tak się prezentuje

Redakcja serwisu IGN opublikowała właśnie kilkuminutowy gameplay z rozgrywki w Forza Horizon 3. Możecie na nim zobaczyć rywalizację buggy w świetnej jakości 4K. Nagranie zostało zapisane na PC i z pewnością warto się jemu przyjrzeć.

Forza Horizon 3 będziecie mogli kupić na Xboksa One i odpalić również na komputerze z Windowsem 10. To nowa strategia Microsoftu, która polega na tym, że wydając pieniądze na jedną grę, możecie ją mieć na dwóch platformach. Swoją drogą ciekawe, jakim powodzeniem będzie się cieszyć tego rodzaju rozwiązanie. Jak sądzicie?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie