Epic Games Store podaje tytuły kolejnych gier za darmo

Epic Games Store podaje tytuły kolejnych gier za darmo
Gry za darmo Newsy PC

Od kilkunastu minut możemy pobierać za darmo z Epic Games Store doskonałą grę Fez. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, kto następny.

Epic Games Store udostępnił właśnie Fez, które możemy przypisać do swojej biblioteki do 29 sierpnia. Jeśli to zrobimy, ta nietypowa i urocza gra pozostanie z nami na zawsze. Wspomnianego dnia Fez zostanie podmieniony na kolejne darmowe gry. Co konkretnie?

Celeste i Inside za darmo od 29 sierpnia do 5 września

Pierwszą z darmowych gier na przyszły tydzień jest Celeste. To platformówka, w której pomagamy Madeline pokonać jej wewnętrzne demony w podróży na szczyt tytułowej góry. Jest ona naprawdę ogromna i pełna zdradzieckich sekretów, oferująca ponad 700 ekranów z hardkorowymi platformowymi wyzwaniami.

Inside to z kolei gra od studia Playdead, które odpowiada za kultowe już Limbo. Przeniesiecie się do świetnie nakreślonej antyutopii, stając naprzeciw przedstawicieli tyranii, którzy zrobią wszystko by zniewolony lud nigdy nie odzyskał wolności. Czy dziecko jest w stanie zmienić bieg historii? Co chcieli przekazać autorzy tworząc tak niesztampowe zakończenie? To pytania na które będziecie musieli znaleźć odpowiedź w zaciszu swoich domów – tak pisaliśmy w naszej recenzji Inside, którą możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie