Twórcy Inside i Limbo robią coś naprawdę ciekawego. Nowe informacje o grze

0 komentarzy

Deweloperzy odpowiedzialni za świetne Inside i Limbo pracują nad nowym projektem. W sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne i informacje o grze.

Limbo było jednym z pierwszych tak bardzo popularnych tytułów niezależnych. Nietypowa, mroczna platformówka stała się z miejsca dziełem kultowym i przypadła do gustu nie tylko graczom i recenzentom, ale też widzom internetowych twórców.

Inside to kolejne dzieło studia Playdead, które powtórzyło sukces poprzednika i również przyjęło się świetnie. Od premiery gry było dość cicho o kolejnej grze studia i ciężko było określić, na jaki jeszcze pokręcony pomysł wpadną deweloperzy z Playdead.

Studio poszukuje obecnie nowych pracowników, a oferty zamieszczone na stronie zespołu zdradzają, czym będzie jego najnowszy projekt.

Naszym aktualnym projektem jest przygodowa produkcja science-fiction widziana z perspektywy trzeciej osoby i osadzona w odległym zakątku wszechświata.

Fragment ogłoszenia Playdead

Dodatkowo ogłoszenia wskazują, że gra powstaje na nieokreślonej wersji silnika Unreal Engine (najpewniej 4), ukaże się na kilku platformach, a za jej wydanie odpowiada Epic Games Publishing.

Tyle informacji póki co musi nam wystarczyć. Jeśli jednak chcecie mieć jakikolwiek pogląd na to, jak będzie wyglądać nowe dzieło twórców Inside, to podzielili się oni kilkoma grafikami koncepcyjnymi. Wygląda na to, że znów otrzymamy bardzo unikatowy produkt.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się