premiery gier styczeń 2022

Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Premiery gier obecnego tygodnia. 5 ciekawych gier dla fanów FPS, symulatorów i metroidvanii

Czy twórcy gier zaplanowali dla nas przyzwoite premiery gier na styczeń 2022? Pierwszy tydzień miesiąca będzie spokojny, ale nie taki zły.

Zdążyliście już zapoznać się z naszym zestawieniem wideo na aktualny miesiąc? Nic nie szkodzi, bo to nie wszystkie premiery, z którymi warto się zapoznać. W pierwszym tygodniu stycznia pojawi się jeszcze kilka interesujących tytułów z niższej półki dla graczy PC, PS4, XONE i Switch. Poniżej prezentuje te najciekawsze…


Najlepsze premiery gier styczeń 2022 – przegląd tygodnia

Deep Rock Galactic

Platformy: PS4, PS5
Data premiery: 4 stycznia
Producent: Ghost Ship Games
Wydawca: Coffee Stain Publishing

Styczeń na pewno będzie szczęśliwy dla abonentów usługi PS Plus, ponieważ otrzymają oni w zestawie premierowy port Deep Rock Galactic. Jest to kooperacyjna strzelanka, w której wcielimy się w krasnoludów wydobywających na zlecenie różne minerały. Jednakże nie będziemy kopać kilofem w miejscach zbyt bezpiecznych, toteż do pasa z narzędziami twórcy przytwierdzili im ogromne spluwy i ostrą amunicję.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się