premiery gier styczeń 2022

Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Premiery gier obecnego tygodnia. 5 gier i jedna z największych premier roku

Jeśli spojrzymy na premiery gier na styczeń 2022, to na wielu twarzach powinien pojawić się uśmiech. To będzie małe, wielkie święto na PC!

Tytułem wstępu, ten tydzień będzie inny niż wszystkie. Wtenczas staniemy się świadkami rzeczy niebywałej, wielkiego wstąpienia marki ekskluzywnej na nową platformę. Jednakże oprócz tej jednej wiekopomnej chwili, powinniście też dostrzec okazję do zagrania w pozostałe premiery. Te najlepsze wyłuszczam dla Was poniżej w ramach wideo lub tekstu.

Najlepsze premiery gier styczeń 2022


Far Cry 6 – Pagan: Control

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 11 stycznia
Producent: Ubisoft
Wydawca: Ubisoft

Nawet jeśli już zobaczyliście napisy końcowe w Far Cry 6, to jeszcze nie myślcie o deinstalacji. Ubisoft za chwilę wypuści drugie DLC, w pełni poświęcone znanemu antagoniście. Możemy się w nim wcielić w Pagana Mina z czwartej części gry, i tym samym nieco lepiej go poznać. Fabularne rozszerzenie zostało zrealizowane w formie roguelite, z losowo generowaną mapą, permanentną śmiercią i dość wygórowanym poziomem trudności.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%