Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Premiery gier na sierpień 2018. PES 2019, darmowe Battle Royale, polski survival i thriller szpiegowski

This is the Police 2

This Is the Police 2 to kolejna odsłona cieszącego się uznaniem tytułu z gatunku dramatu w klimatach filmu noir (This Is the Police). Przenieś się do pogrążonego w mżawce przygranicznego miasteczka, w którym panuje bezprawie. Zarządzaj biurem szeryfa, dowódź funkcjonariuszami, prowadź dochodzenia i przesłuchania, aresztuj podejrzanych i podejmuj trudne decyzje – a przy tym dopilnuj, by i ciebie nie wsadzono za kratki.

Wszyscy tutejsi mieszkańcy znają się z imienia i dochowują wierności tradycjom, choćby nawet bardzo prymitywnym. Przemytnicy, gangi i egzaltowani populiści czują się tu jak w domu. W ludziach niczym rak narasta rozpacz, której nieodłącznie towarzyszy przemoc. Nowej szeryf, Lilly Reed (głosu postaci użyczyła Sarah Hamilton, znana z nagradzanej serii gier przygodowych The Longest Journey), dostała się naprawdę niezła fucha. Lilly robi, co w jej mocy, by zaprowadzić ład i porządek, choć przyszło jej kierować bandą gburów, którzy nie przywykli do tego, by rozkazy wydawała im młoda kobieta. Sytuacja zmienia się jednak, gdy w Sharpwood zjawia się tajemniczy nieznajomy podający się za niejakiego Warrena Nasha. Ocalenie czy potępienie – jaki dar dla miasteczka ma w zanadrzu przybysz?

  • Platformy: PS4, XOne, PC, Switch
  • Data premiery: 2 sierpnia (PC)
  • Producent: Weappy Studio
  • Wydawca: THQ Nordic / Nordic Games

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%