Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Premiery gier na obecny tydzień. 9 najciekawszych tytułów

Nowy tydzień przynosi ze sobą kolejną porcję premier i choć tym razem bez grubych ryb, to i tak jest w czym przebierać. 

Zapraszamy na poniedziałkowy przegląd premier gier na rozpoczynający się tydzień. Wybraliśmy dla Was 9 tytułów, które mogą przynieść sporo dobrej zabawy. Rozpoczynamy od dawki strachu, który serwuje nam rosyjski deweloper Cracked Heads Games.

Silver Chains

Już w tym tygodniu posiadacze komputerów PC będą mogli sięgnąć po horror Silver Chains od rosyjskiego studia Cracked Heads Games (gra powinna trafić na konsole do końca 2019 roku).

Silver Chains to horror FPS z dużym naciskiem na fabułę i eksplorację. Tak opisano fabułę gry na karcie tytułu na Steam:

W burzliwą noc Peter uderza samochodem w drzewo. Budzi się w starej, opuszczonej rezydencji gdzieś w Anglii. Nie pamięta, dlaczego i jak się tutaj znalazł, ale wkrótce zdaje sobie sprawę, że nie jest sam.

Usiłując uciec z posiadłości, Peter odkrywa jej mroczną przeszłość. Podczas poszukiwania wyjścia natrafia na ślady wskazujące, że był już kiedyś w tym domu. Gdy Peter kompletuje elementy układanki, coś przeraźliwego zaczyna deptać mu po piętach…

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One, Switch
  • Data premiery na PC: 6 sierpnia
  • Producent: Cracked Head Games
  • Wydawca: Headup Games

Na drugiej stronie międzygwiezdne bitwy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się