Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Premiery gier – 15 najlepszych tytułów na sierpień 2019

Sierpień przyniesie ze sobą kolejną porcję ciekawych gier, a my wybieramy dla Was najciekawsze naszym zdaniem tytuły. Będzie coś dla fanów horrorów, miażdżonej blachy samochodów, odeprzemy inwazję sił nie z tego świata oraz spróbujemy sił w strzelance nawiązującej do kultowego Duke Nukem 3D. Co jeszcze?

Nowy miesiąc rozpoczynamy zestawieniem premier gier na sierpień 2019. Z morza nadchodzących produkcji postaraliśmy się wygrzebać te, które zapowiadają się co najmniej przyzwoicie, a kto wie – być może staną się kolejnymi must have’ami do ogrania. Na początek jedna z najgłośniejszych premier sierpnia, czyli…

Control

Studio Remedy znane jest przede wszystkim z cyklu Max Payne, ale również Quantum Break. Widać, że Control ma nieco naleciałości z wymienionych tytułów. Wartka akcja i efektowne strzelaniny przywodzą na myśl Maxa Payne’a, natomiast kolorystyka zdaje się przypominać Quantum Break.

Na plus należy zaliczyć oprawę wizualną, widać że twórcy mocno się starają, aby dopieścić ten element. Zresztą Remedy zwykle pod względem wizualnym gier, zawsze stawało na wysokości zadania.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 27 sierpnia
  • Producent: Remedy Entertainment
  • Wydawca: 505 Games

Na drugiej stronie Polacy zapraszają do Blair Witch.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się