Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Premiery gier – 6 najlepszych tytułów na obecny tydzień

W tym tygodniu pierwsze skrzypce zagra sieciowa strzelanka FPP od studia Crytek, czyli Hunt: Showdown. Lecz oprócz niej zadebiutuje nowa gra od twórców Darksiders III i kilka innych wartych uwagi produkcji.

Zapraszamy na poniedziałkowe zestawienie premier tygodnia. Tym razem obejmuje one najciekawsze naszym zdaniem gry debiutujące w dniach 19-25 sierpnia, a na pierwszy rzut idzie…

Hunt: Showdown

Hunt: Showdown w końcu wychodzi z wczesnego dostępu i zawita w pełnej wersji na PC oraz Xbox One (posiadacze PlayStation 4 muszą czekać do listopada).

O co chodzi w Hunt Showdown? Zaczynamy od wyboru postaci, a następnie wraz z drugim śmiałkiem lądujemy na mrocznych bagnach. Nasz zespół nie jest jedynym na mapie, a pozostałe drużyny mają taki sam cel – wyśledzić ukrywającego się na lokacji potwora. Można to zrobić łopatologicznie, czyli biegając od budynku do budynku w poszukiwaniu kreatury. Lepszym sposobem jest jednak skorzystanie ze specjalnych właściwości naszego bohatera. Dark vision pozwoli nam zobaczyć to, co czego normalnie wzrok nie ogarnia. W ten sposób zauważymy poszlaki, które mają nas doprowadzić do leża bestii.

Na zabiciu potwora jednak się nie kończy. Po jego sprzątnięciu inne drużyny widzą, gdzie dokonano mordu. My musimy natomiast odesłać bestię do piekieł poprzez specjalny rytuał. To oczywiście trwa, a pozostałe teamy będą próbowały nam przeszkodzić i ostatecznie wygrać mecz. Odsyłając potwora do niebytu, będziemy mogli zgarnąć z jego ciała drogocenne przedmioty, z którymi następnie trzeba uciec z mapy. Jeśli weźmiemy tokeny, nasza pozycja będzie jednak widoczna na mapie dla wszystkich innych graczy. Teraz oni zapolują na nas!

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery na PC i Xbox One: 27 sierpnia
  • Producent: Crytek
  • Wydawca: Crytek

Na drugiej stronie kooperacyjna strzelanka TPP.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się