Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Premiery gier na nowy tydzień. Co nowego pojawi się przed Świętami?

Święta coraz bliżej, co nie oznacza że twórcy skupiają się wyłącznie na prezentach.

Oczywiście w przypadku tego okresu w branży gier, nie możemy mówić o zalewie hitów, ale mimo wszystko coś nowego zawsze się znajdzie. Nasze zestawienie rozpoczynamy od 16. To pierwsze fabularne rozszerzenie do wymienionej produkcji. A co dokładnie zawiera?

Co powiesz na możliwość zdobycia największego łupu w swojej karierze? Moxxi ma zlecenie w sam raz dla Ciebie, cukiereczku: stary dobry włam. Trzeba przejąć kontrolę nad Pięknym Jackpotem — kasynem na stacji kosmicznej, które niegdyś cieszyło się popularnością, ale zostało poddane kwarantannie po śmierci właściciela, niesławnego Piękne—go Jacka. Rzecz w tym, że stworzenie tego kasyna było marzeniem Moxxi, a Jack ukradł jej pomysł w ramach zemsty po ich rozstaniu. Ten napad jest tak osobisty, że bardziej się już nie da. Moxxi chce zamknąć pewien etap w swoim życiu, a żeby jej pomóc, musisz postawić wszystko na jedną kartę.

Szukacie najnowszych premier w dobrej cenie? Zobaczcie ostatnio wydane nowości oraz nadciągające hity w ofertach przedsprzedaży na Cyberpunk 2077, The Last of Us 2, Final Fantasy VII Remake czy DOOM Eternal w tym miejscu!

Moxxi montuje ekipę, która złupi zrujnowaną stację, a Ty z pewnością zasługujesz na miejsce w tej zbieraninie „ekspertów”. Jeśli wypełnisz misję, uzyskasz dostęp do sejfu pełnego Eridium, gotówki i legendarnych łupów. Czekają na Ciebie niewyobrażalne bogactwa. Jest tylko jeden mały problem: Piękny Jackpot stał się domem dla całej armii ochroniarzy korporacji Hyperion i oszalałych hazardzistów uwięzionych na pokładzie po jego zamknięciu. Nawet zza grobu Przystojny Jack znajdzie sposób, żeby z Tobą pogrywać.

  • Platformy: PC, PS4, XOne
  • Data premiery na Xbox One: 19 grudnia
  • Producent: Gearbox Software
  • Wydawca: 2K Games

Druga strona to coś dla miłośników The Sims!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się