Premiery gier na nowy tydzień. 5 gier, które trzeba sprawdzić

Premiery gier na nowy tydzień. 5 gier, które trzeba sprawdzić
Polecamy! Premiery gier Premiery tygodnia

Tradycyjnie na początku tygodnia przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych premier na nadchodzące 7 dni. Również tym razem nie zabrakło gier, które naprawdę warto sprawdzić. Zapraszamy do naszego zestawienia!

Najbardziej gorącą premierą obecnego tygodnia jest bez wątpienia dodatek do World of Warcraft. Jak widać mocno już leciwa produkcja od Blizzarda, cały czas bardzo dobrze się trzyma.

World of Warcraft: Battle for Azeroth zawiera nowe funkcje i zawartość, które wystawią na próbę niezłomność i zaangażowanie graczy w walkę o sprawę frakcji, której są członkami. Oto wyzwania, którym stawią czoła w nadchodzącym dodatku:

– Odkryj dwie legendarne krainy. Jako czempion Hordy wyruszysz z misją do Imperium Zandalariańskiego, by przekonać trolle do udzielenia wsparcia twojej frakcji na morzach i oceanach Azeroth. Jako obrońca Przymierza udasz się do żeglarskiego królestwa Kul Tiras – ojczyzny Jainy Proudmoore – aby zachęcić jego mieszkańców do walki o wspólny cel.
– Zwerbuj sprzymierzone rasy. Rozpocznij przygodę jako przedstawiciel jednej z nowych, grywalnych sprzymierzonych ras. Każdą z nich cechują wyjątkowe zdolności. Zaskarb sobie szacunek taurenów z Wysokiej Góry, elfów Pustki, Czarnorytnych krasnoludów i innych, aby stworzyć postacie wywodzące się z tych ras i zasilić nimi szeregi swojej frakcji.
– Złup wyspy Wielkiego Morza. Ruszaj na poszukiwanie przygody w Wyspiarskich wyprawach. Staw czoła coraz to nowym, zmieniającym się przeciwnikom oraz rodzajom terenu i realizuj nowe cele. Wraz z towarzyszami w trzyosobowych grupach zmierzycie się z innymi najeźdźcami lub wrogimi graczami, aby zagarnąć dla siebie zasoby wysp i wzmocnić pozycję swojej frakcji w wojnie.
– Ruszaj na Front Wojenny. Ruszaj na pierwszą linię i weź udział w zakrojonych na wielką skalę, rozgrywanych w dwudziestoosobowych grupach kooperacyjnych misjach na Frontach Wojennych, aby przejąć kontrolę nad jednym ze strategicznych punktów kluczowych dla przebiegu wojny. Gromadź zasoby, by budować potęgę swojej frakcji i poprowadź swoje oddziały ku zwycięstwu w nowych, inspirowanych strategicznymi korzeniami serii Warcraft bataliach.
– Nasyć swój pancerz potęgą tytanów. Wyrusz na poszukiwania azerytu – tajemniczego i bezcennego zasobu, który pojawił się na świecie po inwazji Płonącego Legionu. Nasyć Serce Azeroth – legendarny amulet powierzony bohaterom przez Magniego Miedziobrodego – mocą tego minerału, aby spersonalizować swój pancerz i nadać mu nowe cechy i właściwości.
– Walcz do poziomu 120. Odkryj źródło splugawienia Krwawego Boga w Podzgnilisku (Underrot), poznaj sekrety zapomnianej krypty tytanów i wymknij się z kontrolowanego przez drustów Królestwa Umarłych. Wykonując zadania, możesz awansować o 10 kolejnych poziomów. Następnie rośnij w siłę dzięki zadaniom publicznym, rajdom, podziemiom i wielu innym wyzwaniom.

  • Platformy: PC
  • Data premiery: 14 sierpnia
  • Producent: Blizzard Entertainment
  • Wydawca: Blizzard Entertainment


Na drugiej stronie czeka finał opowieści o zombie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie