Premiery gier na nowy tydzień. 5 gier, które trzeba sprawdzić

Premiery gier na nowy tydzień. 5 gier, które trzeba sprawdzić
Polecamy! Premiery gier Premiery tygodnia

Phantom Doctrine

Polskie studio niezależne CreativeForge Games oraz Good Shepherd Entertainment przedstawiają Phantom Doctrine, szpiegowską strategię turową osadzoną w czasach Zimnej wojny od twórców Hard WestPlanowana data premiery to 14 sierpnia 2018 roku. Gra będzie dostępna na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz na Windows PC w cenie 142,99 zł.

Phantom Doctrine to turowy thriller szpiegowski osadzony w świecie intryg, kontrwywiadu i paranoi. Gracze przewodzić będą tajnej komórce szpiegowskiej i zmierzą się z globalną konspiracją, wykorzystującą napięcia na świecie do wywierania wpływu i kontroli. Agenci werbowani z różnych krajów i organizacji, badania nad nowymi technologiami czy wysublimowane techniki przesłuchań, będą mogły nie raz zaważyć o zwycięstwie lub porażce.

Kampania dla jednego gracza umożliwi wcielenie się w dawnego podwójnego agenta KGB lub zbuntowanego agenta CIA – specjalisty od mokrej roboty, a zależnie od wyboru bohatera historia gry opowiadana będzie z innej perspektywy. Misje w Phantom Doctrine zostały zaprojektowane tak, by dać jak największą swobodę wyboru – gracze będą mieli możliwość kontroli nad działaniami swojej siatki agentów, wysyłając ich na misje do bezpośredniej walki w pełnym uzbrojeniu lub do infiltracji wrogich komórek poprzez przyjęcie fałszywej tożsamości i działanie z ukrycia.

Oprócz ponad 40-godzinnego trybu jednoosobowego, w ręce graczy zostanie przekazany także tryb multiplayer, w którym rozgrywać będzie można mecze 1v1. Co więcej, po ukończeniu kampanii, będzie można rozpocząć ponownie rozgrywkę w trybie Nowej Gry Plus, która zawierała będzie także nowe elementy fabularne. Wszystko w pełnej wersji gry w cenie 142,99 zł.

O odpowiednią oprawę muzyczną, pełną klimatu klasycznych filmów szpiegowskich, zadbał wielokrotnie nagradzany kompozytor Marcin Przybyłowicz (odpowiedzialny chociażby za udźwiękowienie trzeciej części gry Wiedźmin).

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 14 sierpnia
  • Producent: CreativeForge Games
  • Wydawca: Good Shepherd Entertainment


Na czwartej stronie przedstawiamy powrót klasycznego RPG z lat 80.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie