Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Premiery gier na nowy tydzień. 5 gier, które trzeba sprawdzić

The Walking Dead: A Telltale Games Series – The Final Season

Jeszcze w tym tygodniu poznamy finał historii, jaką Telltale Games serwuje nam w swoim The Walking Dead. Deweloperzy przedstawią losy Clementine, która będzie musiał dbać nie tylko o własną skórę, lecz również opiekować się chłopcem o imieniu AJ. Osierocony maluch jest ostatnią bliską jej osobą.

Akcja sezonu przeniesie nas na teren opuszczonej szkoły. Clementine próbuje zostać liderem nowej społeczności i jakoś ułożyć sobie życie. Oczywiście nie jest to takie proste, kiedy pojawiają się szwendacze.

Będzie mnóstwo trudnych decyzji i to, co znamy z poprzednich sezonów serii, choć w nieco zmienionej formie. Główny nacisk położono na dylematy moralne i nasze wybory, które będą kształtować fabułę. Eksploracja ma być bardziej swobodna (kamera znad ramienia bohaterki), a walka nie będzie się opierać na sekwencjach QTE.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 14 sierpnia
  • Producent: Telltale Games
  • Wydawca: Telltale Games


Trzecia strona przedstawia polską niezależną produkcję.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%