9 premier na nowy tydzień. Polskie fantasy, coś na imprezę i mnóstwo strzelania

The Wizards

Magiczna przygodowa gra VR od Carbon Studio, The Wizards, otrzyma pełną premierę i opuści Wczesny Dostęp 8 marca tego roku w cenie 69,99 zł. Po premierze, Carbon Studio skupi się na przygotowywaniu wersji gry na Playstation VR, która wyjdzie w drugiej połowie roku.

Wraz z pełną premierą, gracze uzyskają dostęp do nowych rozdziałów historii, epickich walk z potężnymi przeciwnikami, oraz dodatkowych ulepszeń wszystkich dostępnych zaklęć.

Gra The Wizards, dostępna na Steam i Oculus Store, posiada system rzucania czarów za pomocą gestów rąk, który pozwala graczom poczuć się jak prawdziwi czarodzieje przywołujący ogień, pioruny, i inne żywioły do walki z przeciwnikami. We wczesnym dostępie przebudowano m.in. tryb poruszania się w grze w odpowiedzi na prośby graczy: teleportacja pomiędzy wyznaczonymi punktami została zastąpiona swobodnym poruszaniem się i nieograniczoną teleportacją.

W finalnej aktualizacji, The Wizards zostanie wzbogacona o trzy nowe poziomy w ramach kampanii fabularnej (w tym boss fight przeciwko wielkiemu smokowi), a także Master Enchantments – potężne ulepszenia wszystkich zaklęć, możliwe do zdobycia poprzez podejmowanie wyzwań w grze.

  • Platformy: PC
  • Data premiery: 8 marca
  • Producent: Carbon Studio
  • Wydawca: Carbon Studio

Piąta premiera to kompletna wersja wielkiego hitu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: