Premiery gier marzec

Premiery gier na nowy tydzień. 5 gier, które warto ograć

0 komentarzy

Jak wyglądają premiery gier na marzec? Pojawią się ulepszone tytuły, które już znamy, spore DLC do RPG-a, a także kilka ciekawych indyków.

Dla większości z Was obecny tydzień będzie wyjątkowo spokojny. Słońce zaświeci jaśniej dla fanów mniejszych gier, stawiających na oryginalny artyzm. Konsolowcy będą mogli zasiąść do kultowej gry z zombie, zaś użytkownicy Steam otworzyć nielegalny biznes. Więc nie będzie chyba tak źle. Oto 5 propozycji na marzec!

Premiery gier na marzec


Mundaun

Platformy: PC, PS4, PS5, XONE, XSX
Data premiery: 16 marca
Producent: Hidden Fields
Wydawca: MWM Interactive

  • Kanciasta grafika, oszczędna ekspozycja przestrzeni i sztampowy scenariusz – wypisz wymaluj indyk, który ma jednak coś więcej do zaoferowania niż mainstreamowe produkcje. Mundaun wyraźnie inspiruje się starymi horrorami, gdzie nastrój budują niepewność i specyficzny styl. W tym przypadku osiągnięto złowrogi klimat dzięki ręcznie rysowanym teksturom i monochromatycznej kolorystyce.

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse

Platformy: PS4, XONE, Switch
Data premiery: 16 marca
Producent: Wideload Games / Aspyr Media
Wydawca: Aspyr Media

  • Od premiery Stubbs the Zombie minęło już 16 lat. Pecetowcy i właściciele Xbox przegrali już grę aż do znudzenia, ale tej przyjemności odmówiono graczom PS4 i XONE. To się za chwilę zmieni, bo konsolowcy będą mogli nadrobić zaległości i zasmakować w ludzkich mózgach. Humorystyczna gra akcji TPP otrzyma dodatkowe wsparcie dla rozdzielczości panoramicznych i poprawione sterowanie.

The Outer Worlds: Morderstwo na Erydanie

Platformy: PC, PS4, XONE
Data premiery: 17 marca
Producent: Obsidian Entertainment
Wydawca: Private Division

  • Nie usuwajcie jeszcze z dysku The Outer Worlds. 17 marca pojawi się nowe i zarazem ostatnie DLC do gry. Wprowadzi rozbudowane lokacje, podniesie maksymalny poziom postaci o 3, a także uzupełni listę broni, gadżetów i pancerzy o niedostępne wcześniej modele. Co najważniejsze, będziemy mogli rozwikłać nietuzinkową historię morderstwa znanej osobistości. Niczym w grze detektywistycznej przeprowadzimy śledztwo, spędzając czas na rozmowach z NPC-ami i wykonywaniu misji.

Marvel’s Avengers

Platformy: PS5, XSX
Data premiery: 18 marca
Producent: Crystal Dynamics / Eidos Montreal
Wydawca: Bethesda Softworks

  • Twórcy Marvel’s Avengers nie postawili jeszcze krzyżyka na grze. Mają nadzieję na to, że next-genowa aktualizacja na PS5 i XSX wpłynie na zaludnienie serwerów przez graczy. A czym dokładnie będziemy kuszeni? Nową postacią Hawkeye, rozdzielczością 4K i 60 kl/s, szybszym wczytywaniem. Ponadto mały lifting zaliczą tekstury otoczenia, modele bohaterów oraz poziom zniszczeń. Oby to wystarczyło, choć czuję, że grę akcji czeka rychła zmiana modelu na F2P.

Cartel Tycoon

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 18 marca
Producent: Moon Moose
Wydawca: TinyBuild Games

  • Kto z nas nie marzył, aby zarabiać tyle, co… Pablo Escobar. Ten sen będziemy mogli spełnić w wirtualnym świecie z pomocą strategii ekonomicznej Cartel Tycoon. Wcielimy się tu w obrotnego przedsiębiorcę, który dostrzegł swoją szansę w uprawianiu i sprzedaży narkotyków. Nie będzie to jednak łatwy kawałek chleba. Oprócz organizacji oraz rozwoju biznesu na głowie będziemy mieć zatargi z konkurencją i miejscową policją. Nielegalne interesy poprowadzimy w bardzo legalnej, komiksowej oprawie.

To jak, wolicie uprawiać marychę na polu czy wziąć na widelec kawałek mózgu? Nawet jeśli nie ruszycie nic z proponowanych nowości, dajcie nam znać, na jakie premiery w 2021 czekacie najbardziej?

Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się