Trop dotyczący premiery The Last Of Us 2. Wyrobią się przed PlayStation 5?

Trop dotyczący premiery The Last Of Us 2. Wyrobią się przed PlayStation 5?
Newsy PS4 PS5

Posiadacze PlayStation 4 z utęsknieniem wypatrują jakichkolwiek informacji o The Last of Us: Part II od studia Naughty Dog. Deweloper znany jest z wysokiego poziomu swoich produkcji i zapewne tym razem również otrzymamy coś niesamowitego.

Niestety na premierę The Last of Us: Part II przyjdzie nam jeszcze długo poczekać i tytuł wyląduje na rynku – w wersji optymistycznej – pod koniec przyszłego roku.

Taki scenariusz zdają się potwierdzać słowa kompozytora, który pracował nad muzyką do pierwszej części gry i został zatrudniony przy kontynuacji. Gustavo Santaolalla wspomniał w jednym z wywiadów (dzięki Gamepur), że nie zna daty premiery The Last of Us: Part II, lecz zazwyczaj nad takimi projektami pracuje co najmniej dwa lata, a do tej pory spędził przy komponowaniu do dwójki około roku.

Premiery gier (9-15 października 2017). Koniec pewnej epoki w CoD, II wojna światowa, mocny horror…

Zanim Gustavo Santaolalla wypowiedział powyższe słowa, na pytanie o premierę The Last of Us: Part II odpowiedział ze śmiechem: 2019. Dopiero później szybko się zreflektował. Bardzo możliwe zatem, że kompozytor rzeczywiście coś wie, tylko nie może powiedzieć, a na The Last of Us: Part II rzeczywiście poczekamy aż do 2019 roku. Oby nie do premiery PlayStation 5, która według analityków powinna nastąpić w latach 2019-2020. Kto wie, czy nowa gra od Naughty Dog nie pojawiłaby się nie tylko na PS4, lecz również jako jeden ze startowych tytułów na kolejną generację od Sony…

Strzępki informacji pozwoliły odkryć jedną z tajemnic The Last Of Us 2

The Last Of Us Part II to póki co jedna wielka tajemnica, lecz ujawnione przez Naughty Dog grafiki koncepcyjne doprowadziły już w sierpniu fanów do ciekawego odkrycia – akcja tytułu rozegra się prawdopodobnie w Seattle w stanie Waszyngton.

Na jakiej podstawie możemy tak sądzić? Na początku jedna osoba zauważyła na materiale promocyjnym gry znak podobny do tych, jakie można zobaczyć na ulicach wspomnianego miasta. Po dokładniejszym przebadaniu kadru wypatrzono na nim napis Driftwood. Taki sam znajduje się na budynku, który rzeczywiście stoi w Seattle. Inny fan dorzucił do tego swoje trzy grosze – na grafice koncepcyjnej zauważył napis Public Parking, który wygląda tak samo, jak tablica podziemnego parkingu w Seattle i co ciekawe, oba miejsca znajdują się bardzo blisko siebie.

Poniżej znajdziecie obrazki, które wszystko pokazują. Bardzo prawdopodobne zatem, że fabuła The Last Of Us Part II zaprowadzi nas Seattle, lub choćby część akcji zostanie tam umiejscowiona.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie