Premiera South Park: The Fractured but Whole przesunięta

Premiera South Park: The Fractured but Whole przesunięta
Newsy PC PS4 XOne

Gra nie ukaże się w grudniu tego roku.

Ubisoft podało, że South Park: The Fractured but Whole będzie w sprzedaży w pierwszym kwartale przyszłego roku, a nie tak jak wcześniej zapowiadano 6 grudniu. Tradycyjnie twórcy tłumaczą, że potrzebują więcej czasu na dopracowanie gry. Szczegółów jednak nie znamy. A czy jest na co czekać? Poprzednia odsłona gry była bardzo udana.

Największą i niezaprzeczalna zaletę jest humor! Bezpardonowe żarty zwalają z nóg, poprawiając samopoczucie na wiele godzin. Ironia i sarkazm wprost wylewają się z ekranu, kpiąc sobie ze wszelkich świętości i znanych osób. Oczywiście znajdą się pewnie tacy, którzy zarzucą tytułowi brak subtelności czy wręcz chamstwo. Ci jednak po prostu nie kupują takiej konwencji – Kijek Prawdy, to na pewno tytuł dla zdystansowanych ludzi, z rezerwą podchodzących do wielu spraw. Jeśli zatem napawa Was obrzydzeniem chociażby widok Jezusa z karabinem maszynowym, to proszę nie sięgajcie po tą grępisaliśmy dwa lata temu w recenzji South Park: Kijek Prawdy.

Kontrowersyjne South Park: Fractured But Whole na materiale wideo

Patrząc na South Park: Fractured But Whole widać, że gra zachowa klimat poprzedniej odsłony jak i samego South Park. Będzie więc trochę niecenzuralnych słów oraz niewybrednych żartów. Dobrze to widać już na początku gry, który został zaprezentowany na materiale wideo poniżej. Jest tam pierwszych 17 minut prosto z gry.

South Park: Fractured But Whole ma się ukazać 6 grudnia na PC, PS4 oraz Xboksa One. Czy warto będzie zagrać w produkcję? Przeczytajcie nasza recenzję poprzedniej odsłony.

Znaleźli niedokończoną grę South Park na dysku Xboksa

Twórcy kanału na YouTube o nazwie HappyConsoleGamer dotarli do specjalnej wersji pierwszego Xboksa przeznaczonej dla dziennikarzy i testerów. Jakież było ich zdziwienie, kiedy odkryli na dysku grę South Park, która nie została nigdy dokończona i wydana.

Produkcja przypomina Simpsons Hit and Run i stworzona została w 3D. Na filmiku widać, że ma mnóstwo błędów, jak chociażby łamiące się tekstury.

Rzućcie okiem na poniższy materiał i dajcie znać co sądzicie.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie