Premiera Resident Evil: Revelations 2 przesunięta

Capcom chce wykorzystać dodatkowy czas na optymalizację tytułu.

Twórcy tłumaczą, że konieczne są również ostatnie poprawki, by gra w dniu premiery nie straszyła błędami. Na szczęście deweloper nie potrzebuje na to zbyt wiele czasu i tytuł zaliczy jedynie tygodniową obsuwę.


Nowa data premiery Resident Evil: Revelations 2 została wyznaczona zatem na 25 lutego. Wówczas w sprzedaży pojawi się pierwszy z czterech odcinków, na które gra została podzielona. Drugi epizod zadebiutuje natomiast 4 marca, o ostatnie dwa 11 i 18 marca.

Cena pojedynczego odcinka uszczupli nasz portfel o 6 dolarów, czyli około 21 złotych. Osoby, które zamówią cztery epizody jednocześnie (cena 25 dolarów, czyli około 84 złotych), dostaną w bonusie dwa dodatkowe scenariusze do kampanii oraz nowe postacie do trybu Raid.

Przypominamy, że podczas rozgrywki wcielimy się w cztery postacie. Pierwszą parą będzie Barry Burton oraz Natalia Korda (na screenie powyżej). To mała dziewczynka obdarzona nadnaturalnymi zdolnościami. Drugim duetem, którym pokierujemy, będzie natomiast Claire Redfield oraz poszukiwana przez ojca Moira Burton.

Resident Evil: Revelations 2 został początkowo zapowiedziany na PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360 i Xbox One. Później doszła do tego edycja na konsolkę PS Vita.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 Shares
Share5
+1
Tweet