Premiera polskiego Sniper: Ghost Warrior 3 opóźniona

Niestety nie zagramy w tym roku.

Planowana na tegoroczne lato premiera Sniper: Ghost Warrior 3 została przesunięta. Studio CI Games poinformowało, że gra zostanie wydana dopiero 27 stycznia 2017 roku jednocześnie na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.


Ponadto, zarząd spółki informuje, że koszty promocji SGW3 będą najwyższe w historii spółki i znacząco przewyższą nakłady poniesione na promocję poprzednich tytułów wydanych przez spółkę – czytamy w komunikacie od dewelopera.

Miejmy nadzieję, że gra naprawdę dużo zyska na przesunięciu premiery, ponieważ nie ma co ukrywać – obsuwa jest dosyć spora.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Zizu

    Ja z zasady kupuje wszystkie gry polskich twórców wiec kupię też i tę- przyjemne z pożytecznym 🙂 czy da się już złożyć gdzieś pre-order?

  • Bezsilny

    I dobrze. Pod koniec roku jest już zapowiedziana cała masa gier. Lepiej wydać miesiąc później- raz, że hajp na BF opadnie; dwa- mają więcej czasu na dopracowanie gry.

  • SirAuron

    Mam nadzieję, że dzięki przesunięciu premiery, ich tytuł będzie konkurował z najlepszymi. Jak dadzą fajny zestaw to może nawet zaopatrzę się w kolekcjonerkę 😀

43 Shares
Share43
+1
Tweet