Premiera Outlast II przesunięta. Gra będzie dopiero w przyszłym roku

Zła wiadomość dla fanów Outlast.

Twórcy gry poinformowali za pośrednictwem Twittera, że Outlast II będzie dostępny dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku. Uprzednio wydanie gry było planowane na ten rok. Dokładnej daty premiery jeszcze nie poznaliśmy, liczymy na to, że stanie się to wkrótce. Tradycyjnie powodem przesunięcia premiery jest chęć dopracowania produkcji.

Outlast II zapowiada się na bardzo interesujący horror. Czy będzie w stanie rywalizować chociażby z Resident Evil? Przekonamy się niestety nieco później, ale fakt jest taki, że dobrych horrorów nigdy za wiele. Próbkę możliwości gry znajdziecie poniżej.


Outlast II – przerażająca szkoła na nowym gameplay’u

W pierwszej części Outlast próbowaliśmy swoich sił w tajemniczym przytułku dla obłąkanych. W dwójce pobuszujemy m.in. w szkole, gdzie będzie równie milutko. Nową lokację możecie zobaczyć w materiale od YouTube’ra PewDiePie, który dorwał się do wersji demo Outlast II.

Demo Outlast II – PewDiePie w akcji

Kolejny filmik przedstawia demo Outlast II, które również sprawdza PewDiePie. Możemy spojrzeć na początek przygody, opowiadającej historię mężczyzny poszukującego swojej rodziny. Na podstawie tego oraz poprzednich filmików można śmiało stwierdzić, że Outlast II naprawdę będzie straszny. Zresztą, zerknijcie na reakcje YouTuber’a grającego w nadchodzącą grę od studia Red Barrels.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

119 Shares
Share119
+1
Tweet