Premiera Horizon: Zero Dawn dopiero w przyszłym roku?

Bardzo możliwe, że Guerrilla Games nie wyrobi się ze swoim tytułem do grudnia.

Skąd takie przypuszczenia? O przesunięciu premiery Horizon: Zero Dawn na 2017 rok wspomina branżowy insider posługujący się nickiem Shinobi602. Można traktować go jako w miarę wiarygodne źródło, ponieważ wielokrotnie jego informacje – ujawniane przed oficjalnymi komunikatami – okazywały się później prawdziwe. Oczywiście nie wiemy, czy będzie tak w przypadku Horizon: Zero Dawn, więc póki co zaszufladkujmy doniesienia Shinobi602 jako plotkę.


Insider wspomniał również, że tytuł zaprezentuje się wspaniale na PS4K, co niektórzy gracze potraktowali jako przytyk, że na obecnej wersji PlayStation 4 gra będzie wyglądać niezadowalająco. Shinobi602 wytłumaczył jednak, że chodziło mu jedynie o to, że na mocniejszej konsoli zobaczymy pewnie wyższą rozdzielczość, a cała gra powstaje od podstaw na gołej czwórce, zatem nie mamy się o co martwić o jej jakość.

Przypominamy, że Horizon: Zero Dawn to ekskluzywny tytuł na PlayStation 4. Pobiegamy po otwartym i zróżnicowanym świecie, napotykając niezamieszkane obszary, obozy oraz wioski poszczególnych plemion. Odwiedzimy też ruiny pozostałe po pradawnej cywilizacji. Akcja gry rozegra się bowiem w czasach, kiedy ludzkość dawno pożegnała się z panowaniem nad Ziemią. Niedobitki naszej rasy prowadzą teraz koczowniczy tryb życia, a ich największym wrogiem są inteligentne maszyny.

Shinobi602
Shinobi602

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

7 Shares
Share7
+1
Tweet