Premiera GTA V na PC opóźniona? Kiedy wymagania? Rockstar na to… [Aktualizacja]

W sieci pojawiły się wpisy o rzekomym przesunięciu wydania piątki na blaszakach.

W ciągu ostatnich 24 godzin część serwisów zaczęła zastanawiać się, czy Rockstar nie planuje przypadkiem przełożyć premiery GTA V na PC. Źródłem niepokojów stał się Steam, gdzie nie podano konkretnego terminu wydania gry, lecz jedynie Early 2015.


Część graczy słusznie zauważyła jednak, że wczesny 2015 nie widnieje tam od wczoraj, lecz już od dłuższego czasu. Szum jednak rozlał się po sieci i pojawiły się spekulacje.

Na szczęście Rockstar bardzo szybko ucina plotkę. Na forum dewelopera padło pytanie: Czy GTA V na PC zostało przesunięte? Producent odpowiada: GTA V na PC pojawi się 27 stycznia. Nie ogłosiliśmy żadnych zmian w związku z tym terminem.

GTA-V-premiera

Nierozwiązana zostaje nadal kwestia wymagań sprzętowych GTA V na PC. Studio Rockstar zapowiedziało dwa tygodnie temu, że poznamy je do końca 2014 roku. Jak wiecie, nic takiego się nie stało. Co prawda podaliśmy przedwczoraj minimalne i rekomendowane wymagania dla gry, lecz zaznaczając, że pochodzą z przecieku, który nie został potwierdzony. Zresztą, wyglądają one dosyć podejrzanie. Zerknijcie sami.

[Aktualizacja]

Rockstar odniósł się właśnie do tego, kiedy zobaczymy oficjalne wymagania sprzętowe GTA V na PC. Niestety, odpowiedź dewelopera niczego nie rozjaśniła.

Na pytanie o termin ujawnienia wymagać deweloper odrzekł jedynie: Nie ustaliliśmy daty, kiedy opublikujemy wymagania. Kiedy się pojawią, znajdziecie je w tym artykule, który będzie aktualizowany.

GTA-V-wymagania

Pozostaje nam zatem cierpliwie czekać…

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

8 Shares
Share8
+1
Tweet