Premiera Battlefield 1 już dziś

Premiera Battlefield 1 już dziś
Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Wszyscy fani strzelanek mogą już biec do sklepów.

Dzisiaj ma miejsce premiera Battlefield 1 na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Produkcja cieszy się sporym zainteresowaniem wśród graczy. Twórcy postanowili wrócić do I wojny światowej, co spotkało się z dużą aprobatą.

W polskiej wersji gry usłyszymy wielu znanych aktorów. W główne role wcielają się Aleksandra Szwed, Jarosław Boberek, Mirosław Zbrojewicz czy Paweł Małaszyński. Pierwsze recenzje wskazują, że mamy do czynienia z bardzo dobrym tytułem (średnia na Metacritic to obecnie 89/100 punktów).

Battlefield 1 – jak odblokować i zdobyć Kolibri, najmniejszy pistolet w grze?

Battlefield 1 będzie zawierał naprawdę sporo broni do wyboru, lecz jeden wyjątkowy model zwrócił szczególną uwagę niektórych graczy. To malutki Kolibri, czyli najmniejszy produkowany niegdyś seryjnie pistolet.

Poniżej możecie zobaczyć filmik, jak takie maleństwo prezentuje się w akcji. Animacja przeładowywania wygląda naprawdę świetnie, a sposób trzymania pistoletu – klasa sama w sobie.

Jeśli będziecie chcieli pobawić się takim orężem w Battlefield 1, już podpowiadamy, jak to zrobić. Odblokowanie Kolibri jest banalne – wystarczy osiągnąć 10 poziom doświadczenia w rozgrywkach sieciowych. Jak już odblokujemy, to gdzie zdobyć/znaleźć broń? A no w wirtualnym sklepie, obok innych śmiercionośnych zabawek. Płacimy i strzelamy!

Przypominamy, że premiera Battlefield 1 już 21 października na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie