Poznaliśmy datę premiery Resident Evil: Revelations 2, nowe postacie oraz potwory

Plotki zostały potwierdzone.

Od jakiegoś czasu po sieci szemrano, że w Revelations 2 pojawi się znany z pierwszego Resident Evil Barry Burton. Capcom potwierdza teraz, że będzie on grywalną postacią!


Barry wyruszy na poszukiwania zaginionej córki Moiry i tak trafi do opuszczonego więzienia na mrocznej wyspie. Spotka tam dziewczynkę imieniem Natalia Korda. Mała będzie dysponować nadprzyrodzonymi zdolnościami. Co powiecie na wyczuwanie ukrytych itemów oraz wrogów? Podczas rozwiązywania zagadek będziemy mogli oczywiście przełączać się między bohaterami, więc Natalia również dołączyła do grona grywalnych postaci w Resident Evil: Revelations 2.

Przypominamy, że drugim duetem, którym pokierujemy, będzie Claire Redfield oraz poszukiwana przez ojca Moira Burton.

Jeśli chodzi o nowych wrogów, staniemy oko w oko z kościstym przeciwnikiem The Rotten oraz pozszywanym The Revenant.

Jak wiadomo, Resident Evil: Revelations 2 zostanie podzielone na cztery części. Każda ma zawierać mapy do trybu Raid oraz dwa scenariusze dla wspomnianej czwórki bohaterów. Tytuł zmierza na PS3, PlayStation 4, X360 oraz Xboksa One. Będzie też edycja na PC.

Kiedy w końcu zagramy? Oto daty premier poszczególnych partów (cena jednego wynosi 6 dolarów):

  • Część 1 – 18 lutego
  • Część 2 – 25 lutego
  • Część 3 – 4 marca
  • Część 4 – 11 marca

Osoby, które zamówią cztery odcinki jednocześnie (cena 25 dolarów), dostaną w bonusie dwa dodatkowe scenariusze do kampanii. Jeśli wolicie natomiast wydanie pudełkowe, pojawi się ono w Europie 13 marca 2015 roku. Dodatkowo znajdą się w nim nowe scenariusze, stroje oraz mapy i postać do trybu Raid.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet