Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Poznaliśmy datę premiery LEGO Batman 3: Beyond Gotham

Tym razem Mroczny Rycerz ocali Ziemię przed okrutnym Brainiacem.

Kiedy wcielimy się w superbohatera i jego przyjaciół? Warner Bros ogłosiło dzisiaj, że data premiery LEGO Batman 3: Beyond Gotham nastąpi 14 listopada tego roku. Tytuł wyjdzie na PC oraz konsole: PS3, PlayStation 4, PS Vita, Xbox 360, Xbox One, 3DS i Wii U.

Już dopisek do tytułu Beyond Gotham (Poza Gotham) jasno wskazuje, że w końcu opuścimy ponurą metropolię. Akcja trzeciej części przeniesie nas bowiem do innej galaktyki, gdzie będziemy musieli odzyskać naszą planetę z rąk wspomnianego Brainiaca. Za pomocą pierścieni mocy skradzionych Zielonym Latarniom zmniejszył on Ziemię, która dołączyła do jego nietypowej kolekcji!

Batman nie będzie walczył w pojedynkę. Gra zaoferuje 150 grywalnych postaci z uniwersum DC Comics. Poza znaną z serii LEGO mechaniką rozgrywki doczekamy się kilku nowości. Będą np. hakerskie mini-gry czy poziomy w stanie nieważkości. A skoro znajdujemy się już w przestrzeni kosmicznej, przyjdzie nam usiąść również za sterami gwiezdnego myśliwca.

LEGO Batman 3: Beyond Gotham – zobaczcie trailer

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się