Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Powstaje nowa produkcja od dyrektora kreatywnego Assassin’s Creed

Ancestors: The Humankind Odyssey to debiutancki tytuł niezależnego studia współzałożonego w 2014 roku przez Patrice’a Désiletsa.

Private Division i Panache Digital Games ogłosiły dzisiaj, że Ancestors: The Humankind Odyssey zadebiutuje w 2019 roku (w trakcie roku fiskalnego Take-Two, który zakończy się 31 marca 2020) w wersji cyfrowej na PC, PlayStation 4 oraz platformach z rodziny Xbox One, w tym Xbox One X.

W Ancestors: The Humankind Odyssey gracze muszą przetrwać i ewoluować na surowym, ale pięknym kontynencie afrykańskim w okresie od 10 do 2 milionów lat temu. Jako hominidy gracze będą eksplorować neogeniczną Afrykę, poszerzać własne terytorium i ewoluować oraz z pokolenia na pokolenie rozwijając swój klan, aby przetrwać w tym innowacyjnym podejściu do gatunku gier survivalowych o otwartym świecie. Gra oraz jej mechanika polegają na ewolucji, odkrywaniu i przetrwaniu. Gracze przemierzają zróżnicowane tereny i środowiska, napotykają drapieżniki i uczą się nowych umiejętności, aby móc je przekazać kolejnym generacjom klanu.

Ancestors: The Humankind Odyssey to naprawdę wyjątkowa gra, która rzuca graczom wyzwania na zupełnie nieoczekiwane sposoby – powiedział Michael Worosz, wiceprezes i prowadzący Private Division.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%