Ancestors: The Humankind Odyssey będzie grą, jakiej jeszcze branża nie widziała?

Podział na odcinki, gdzie każdy składa się na ważne w dziejach ludzkości wydarzenie. Ancestors: The Humankind Odyssey będzie skrótem dokonań naszej cywilizacji.

Twórca pierwszej części Assassin’s Creed, czyli Patrice Désilets, tworzy nową produkcję. To Ancestors: The Humankind Odyssey, gra która zostanie podzielona na 20 odcinków. Nie byłoby w tym nic nowatorskiego, gdyby nie to, co dowiedzieliśmy się o produkcji.

Otóż całość ma pokazywać różne ważne momenty w życiu ludzkości. Od rozpalenia pierwszego ogniska, po wynalezienie penicyliny czy loty w kosmos. W każdym z odcinków gracz ma poznawać szczegóły dotyczące danego wydarzenia, trochę jakby oglądał kanał Discovery, ale w bardziej interaktywny sposób.


Co więcej, po tym jak na przykład gracz zapozna się z ogniem, będzie mógł wykorzystywać go na różne sposoby i to w otwartym świecie! Patrice Désilets zapowiada, że jego nowa gra będzie czymś na wzór Minecrafta, ale znacznie bardziej rozbudowana i przede wszystkim z grafiką na poziomie gier AAA. Zobaczcie poniższy zwiastun i dajcie znać, co sądzicie o takim pomyśle. Data premiery gry nie jest jeszcze znana.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

6 Shares
Share6
+1
Tweet