Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Powstaje Bulletstorm w wersji zremasterowanej?

Jest szansa na powrót polskiej produkcji.

Brazylijska organizacja, która zajmuje się klasyfikacją wiekową gier opublikowała na swojej stronie interesujący wpis. Otóż można na niej znaleźć nową wersję gry Bulletstorm w edycji Full Clip.

Produkcja przeznaczona jest na komputery klasy PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Nie ma tutaj mowy o tym, czy będzie to zremasterowana wersja, ale skoro wychodzi na te trzy wymienione sprzęty, jest to całkiem prawdopodobne.

Organizacja Classificacao Indicativa podaje też, że gra miałaby się ukazać w przyszłym roku. Co ciekawe, jej producentem nie jest polskie People Can Fly, a Gearbox Publisher – przynajmniej tak wynika z informacji podanej na stronie. Czekamy teraz na oficjalne ogłoszenie remastera.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się