Bulletstorm 2 powstanie? Wszystko zależy od Full Clip Edition

0 komentarzy

Twórcy badają grunt.

Niedawno w serwisie DualShockers opublikowany został wywiad z Meredith Hershey i Vincentem Slavenem, którzy odpowiadają za wydanie Bulletstorm: Full Clip Edition (studio Gearbox Publishing). Dziennikarze wymienionego portalu nie mogli nie zapytać o kontynuację Bulletstorm. Co się okazało?

Studio People Can Fly ma pełne prawa do marki i chcą z nią zrobić coś więcej. Produkcja gier jest jednak bardzo kosztowna, więc wypuszczają Bulletstorm: Full Clip Edition, by sprawdzić, czy ludzie ciągle chcą Bulletstorma, czy teraz jest odpowiedni klimat dla tej gry. Jeśli tak, to Bulletstorm 2 może być kolejną produkcją – twierdzi Slaven.

Wygląda więc na to, że jeśli Bulletstorm: Full Clip Edition sprzeda się dobrze, jest szansa na drugą część. Przypomnijmy, że Full Clip Edition to ulepszona wersja pierwszej odsłony, która zadebiutuje na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się