Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Bulletstorm 2 powstanie? Wszystko zależy od Full Clip Edition

Twórcy badają grunt.

Niedawno w serwisie DualShockers opublikowany został wywiad z Meredith Hershey i Vincentem Slavenem, którzy odpowiadają za wydanie Bulletstorm: Full Clip Edition (studio Gearbox Publishing). Dziennikarze wymienionego portalu nie mogli nie zapytać o kontynuację Bulletstorm. Co się okazało?

Studio People Can Fly ma pełne prawa do marki i chcą z nią zrobić coś więcej. Produkcja gier jest jednak bardzo kosztowna, więc wypuszczają Bulletstorm: Full Clip Edition, by sprawdzić, czy ludzie ciągle chcą Bulletstorma, czy teraz jest odpowiedni klimat dla tej gry. Jeśli tak, to Bulletstorm 2 może być kolejną produkcją – twierdzi Slaven.

Wygląda więc na to, że jeśli Bulletstorm: Full Clip Edition sprzeda się dobrze, jest szansa na drugą część. Przypomnijmy, że Full Clip Edition to ulepszona wersja pierwszej odsłony, która zadebiutuje na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się