Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Bulletstorm w odświeżonej wersji vs oryginał z PC

Zobaczcie, o ile ulepszono oprawę tej świetnej strzelaniny z 2011 roku.

Bulletstorm: Full Clip Edition będzie poprawioną wersją tytułu od studia People Can Fly, która pierwotnie ukazała się w 2011 roku na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz PC. Remaster wyląduje na rynku 7 kwietnia tego roku, zaszczycając swoją obecnością blaszaki i konsole obecnej generacji.

Dużo się zmieni w nadchodzącej edycji Bulletstorm? Kilka dni temu mogliśmy zobaczyć m.in. nowy zwiastun Full Clip Edition, co wykorzystał YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 do skomponowania porównania grafiki. Filmik konfrontuje sceny z najnowszego trailera z podobnymi, uchwyconymi w oryginalnej wersji strzelaniny odpalonej na PC.

Zapraszamy do oglądania!

Bulletstorm: Full Clip Edition na nowym zwiastunie

Polskie studio People Can Fly oraz wydawca gry Gearbox Publishing wypuścili nowy zwiastun Bulletstorm: Full Clip Edition. To zremasterowana wersja wysokoocenianej strzelanki FPP z 2011 roku.

Najnowsze materiały dają nam możliwość rzucenia okiem na to, jak prezentuje się gra w nowej wersji. Na pierwszym zobaczycie oficjalny zwiastun, a dwa kolejne pochodzą od redakcji IGN, która miała okazję zobaczyć grę na żywo. Wideo zaprezentowane jest w 4K. Ostatni filmik pokazuje też powrót znanego z FPS-ów bohatera.

Bulletstorm: Full Clip Edition ma się ukazać 7 kwietnia na PC, PS4 oraz XOne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się