Bulletstorm w odświeżonej wersji vs oryginał z PC

Zobaczcie, o ile ulepszono oprawę tej świetnej strzelaniny z 2011 roku.

Bulletstorm: Full Clip Edition będzie poprawioną wersją tytułu od studia People Can Fly, która pierwotnie ukazała się w 2011 roku na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz PC. Remaster wyląduje na rynku 7 kwietnia tego roku, zaszczycając swoją obecnością blaszaki i konsole obecnej generacji.

Dużo się zmieni w nadchodzącej edycji Bulletstorm? Kilka dni temu mogliśmy zobaczyć m.in. nowy zwiastun Full Clip Edition, co wykorzystał YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 do skomponowania porównania grafiki. Filmik konfrontuje sceny z najnowszego trailera z podobnymi, uchwyconymi w oryginalnej wersji strzelaniny odpalonej na PC.

Zapraszamy do oglądania!

Bulletstorm: Full Clip Edition na nowym zwiastunie

Polskie studio People Can Fly oraz wydawca gry Gearbox Publishing wypuścili nowy zwiastun Bulletstorm: Full Clip Edition. To zremasterowana wersja wysokoocenianej strzelanki FPP z 2011 roku.

Najnowsze materiały dają nam możliwość rzucenia okiem na to, jak prezentuje się gra w nowej wersji. Na pierwszym zobaczycie oficjalny zwiastun, a dwa kolejne pochodzą od redakcji IGN, która miała okazję zobaczyć grę na żywo. Wideo zaprezentowane jest w 4K. Ostatni filmik pokazuje też powrót znanego z FPS-ów bohatera.

Bulletstorm: Full Clip Edition ma się ukazać 7 kwietnia na PC, PS4 oraz XOne.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 (KOMENTARZ) w “Bulletstorm w odświeżonej wersji vs oryginał z PC

  • 1 marca 2017 at 13:12
    Permalink

    Hmmmm czy mi się wydaje, czy nie ma sensu wydawać kasy na nową wersję jak się ma starą? Bo z tego co widzę to grafa to się wiele nie różni… Powinni to za darmo dawać jak ktoś ma podstawkę.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: