Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Bulletstorm: Full Clip Edition w specjalnym wydaniu

Studio Gearbox Publishing łączy siły z polskimi twórcami z People Can Fly oraz G2A.COM.

Efektem tej współpracy będzie limitowana edycja kolekcjonerska nadchodzącego Bulletstorm: Full Clip Edition. Wydanie to nazwane po prostu Edycja Kolekcjonerska G2A będzie zawierać unikatowe figurki Graysona Hunta, Trishki Novak i Ishi Sato.

Dostępne będą tylko 54 unikatowe pakiety edycji najnowszej wersji Bulletstorm. Będzie można je kupić wyłącznie w serwisie G2A.COM. Każdy zestaw jest zapakowany w specjalnie stworzoną na tę okazję stalową skrzynkę, przestrzeloną ostrą, 9-milimetrową amunicją. Dzięki temu fani mogą mieć pewność, że nie tylko zawartość, ale nawet pudełko będzie wyjątkowe i nikt nie będzie miał takiego samego.

Edycja Kolekcjonerska G2A pojawi się w dwóch wersjach: Premium i standardowej. Edycja Premium będzie kosztować 249,99 euro. Znajdzie się w niej t-shirt Bulletstorm (stworzony przez G2A Gear, serwis G2A z ubraniami i gadżetami), specjalna podkładka pod myszkę, nieśmiertelnik, klucz do gry na Steamie oraz niepowtarzalna, wydrukowana w najnowszej technologii 3D figurka kolekcjonerska Graysona Hunta, Trishki Novak albo Ishi Sato (jedna z nich do wyboru). Każda starannie, ręcznie pomalowana przez grupę specjalistów z G2A. Takich zestawów będzie tylko sześć: dwie z figurką Graysona, dwie z Trishką oraz dwie z Sato. Każda posiada swój unikatowy numer i certyfikat autentyczności odręcznie podpisany przez Sebastiana Wojciechowskiego, szefa studia People Can Fly.

Figurki dołączone do edycji kolekcjonerskiej nigdy nie były i już nigdy po tej akcji promocyjnej nie będą dostępne w sprzedaży. To gadżet specjalnie zaprojektowany i przygotowany przez G2A 3D, serwis G2A z drukiem trójwymiarowym, tylko i wyłącznie na potrzeby wydawnictwa Bulletstorm: Full Clip Edition

Sprzedaż Edycji Kolekcjonerskiej G2A gry Bulletstorm: Full Clip Edition ruszy 4 kwietnia 2017 o godzinie 19.00 i będzie trwać do wyczerpania zapasów.

Źródło: Materiał wydawcy

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się