Posiadaczy Nintendo Switch nie ominie atak zombie

Nowa produkcja szykuje się na najazd na konsolę Nintendo.

Awesome Games Studio ogłasza kolejną platformę, na której znajdzie się I, ZOMBIE, nieco inna niż zwykle gra o zombie. Gra, w swojej finalnej wersji, wyląduje 8 marca 2018 roku z ceną 19,99 zł.

Podobnie jak w wersji PC, integralną częścią I, ZOMBIE na Switchu jest edytor map, który pozwoli każdemu na sprawdzenie swoich taktycznych i strategicznych umiejętności. Sprawa jest prosta – bądź podstępny, sprytny (w miarę możliwości, w końcu jesteś zombie) i wgryź się we wszystko co się rusza, by osiągnąć cel i poprowadzić swoją hordę do zwycięstwa. A wszystko to w kolorowej, kreskówkowej stylistyce.

Kiedyś byłeś zwyczajnym człowiekiem, jak każdy, ale to już przeszłość. Teraz masz jedyny cel w życiu – pożreć tyle mózgów ile się da i przemienić wszystkich w podobnych sobie. Zostań przywódcą zombiaków i zaraź wszystkich ludzi na wielu dostępnych poziomach. Za każdym razem gdy przemienisz nieszczęśnika w kolejną bezmyślną kreaturę, zyskujesz nad nim pełną kontrolę. Twoja horda czeka na twoje rozkazy – możesz nakazać im zaatakować żołnierzy, zarazić bezbronnych cywili, iść za tobą, lub czekać na kolejne instrukcje. Każdy poziom gry wymaga strategicznego podejścia i ostrożnego planowania. Plan jest prosty – zdominować świat.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.